Хіти тижня. Стало відомо, як Росія блокуватиме отримання Україною Томосу

У Росії задіяли всі важелі, щоб не дати Україні отримати Томос про автокефалію Української православної церкви. У хід пішли пропаганда, вкидання з метою дискредитації Вселенського патріархату.

Про це розповів український журналіст Роман Цимбалюк, передають Патріоти України.

«Що стосується томосу, то росіяни включили на повну потужність всі важелі, щоб заблокувати нам процес його отримання. Варіантів дуже багато. Аж до дискредитації Вселенського патріарха Варфоломія. Тобто набір пропагандиста найвищого рівня використовується на повну котушку, як використовувався свого часу в СРСР, Німеччини, тих же Штатах. Механізми однакові. Плюс підкуп ніхто не відміняв», - вважає Цимбалюк.
За словами журналіста, що відслідковує інформаційну політику в РФ, Кремль знову вкидає в медіа тезу про єдиний народ і неприпустимість розколу. «Набуття українською церквою незалежності подається в Росії як спроба "бандерівців" і "укрофашистів" відірвати Росію від України. Коли їм ставиш резонне питання: "Хлопці, ви ж першими це почали - спочатку в Криму, потім на Донбасі ...", вони знову заводять свою мантру про єдиний народ і велику Русь», - дивується Цимбалюк.
До тієї ж серії пропагандистських прийомів Кремля журналіст відносить організовані московськими церковниками хресні ходи. «Дурять прихожан. Дивно бачити в Києві і інших містах хресні ходи з вимогою миру. Нехай ці священики зберуть свою паству і поводять її навколо Кремля і по Червоній площі», - запропонував Цимбалюк.
Опублікував: Олег Устименко

"Відносини людини зі смертю – дуже цікава тема": Скандальна нардепка заявила, що підготувала законопроєкт про евтаназію (відео)

середа, 20 жовтень 2021, 19:15

Скандальна народна депутатка від "Слуги народу" Галина Третьякова сказала, що підготувала проєкт закону про евтаназію, але поки його не вносить на розгляд у парламент. За її словами, тему евтаназії активно обговорюють у Європі. Про це політикиня розпов...

Блокування роботи спостерігачів ОБСЄ: чому Україні важлива робота місії на Донбасі.

середа, 20 жовтень 2021, 17:49

В умовах блокування роботи місії ми фактично позбавлені можливості отримання об'єктивної інформації щодо переміщення регулярних підрозділів збройних сил Росії на окуповану територію. Блокування роботи спостерігачів ОБСЄ на Донбасі: чому Україні важлів...