
Вибухи в центральній частині окупованого міста прогриміли вранці 18 лютого, передають Патріоти України.
Відомо, що три вибухи саморобних вибухових пристроїв сталися в кварталі, де розташовується резиденція "глави ДНР" Дениса Пушиліна.
Як повідомляють сепаратистські спільноти в соціальних мережах, в результаті вибухів ніхто не постраждав, але була пошкоджена покрівля газорозподільної станції, а також два віконних блоки сходового маршу житлового будинку по вулиці Кобозєва, 70.
У той же час місцеві жителі кажуть, що "вже давно не було так голосно в Донецьку". За словами очевидців, вибухи були досить сильними - у людей вибуховою хвилею відкривало балконні двері. Більше того, кажуть місцеві, вранці в місті була чутна перестрілка.
Тим часом терористи вже знайшли "крайніх". Так, місцева "влада" каже, що на місці одного з вибухів вона знайшла фрагмент від електродетонатора ЕДПр. "Українські літаки скинули на центр Донецька три малопотужних безоболонкових снаряди", - заявив один з "чиновників".
Щоправда, навіть самі жителі міста вважають таку заяву абсурдною. "Ви б краще у місті порядок навели! Найпростіше все спихати на ЗСУ", - обурився один з донеччан в соціальній мережі.
Німецький автовиробник Volkswagen готує новий масштабний план економії, який може передбачати скорочення до 100 тисяч працівників у різних країнах світу протягом найближчих років. Про це повідомляє профільне видання Manager Magazin із посиланням на вла...
Для росіян тимчасово окупований Крим стає все більшою проблемою. Через постійні удари по шляхах постачання на півострові виникає гострий дефіцит усього — від пального до їжі, і з кожною новою атакою ситуація лише погіршується. Про це повідомив заступни...