Хіти тижня. "Старий кінь борозни не псує": 64-річний Бацька засвітився з найкрасивішою дівчиною Європи (фото, відео)

Президент Білорусі Олександр Лукашенко станцював вальс із "Міс Білорусь-2018" Марією Василевич, що викликало бурю обговорення в мережі.

Це сталося на новорічному балу для молоді в мінському Палаці Незалежності. Фото і відео із заходу оприлюднені прес-службою білоруського глави, передають Патріоти України.

"Цей бал — свого роду подарунок за старанність, працьовитість, відмінне навчання, за вашу ініціативність. Тут кращі з кращих. Ви — найактивніша і найбільш прогресивна частина нашого населення", — заявив лідер держави.

Відзначимо, Марія Василевич увійшла до п'ятірки конкурсу краси "Міс світу-2018", де її обрали найкрасивішою дівчиною Європи.

Марія Василевич

У мережі багато коментарів про те, що Лукашенко замість дружини обрав переможницю конкурсу краси. Деякі користувачі відзначили, що, ймовірно, таким чином президент "відривається" напередодні зустрічі з президентам РФ Володимиром Путіним.

"У когось міс Білорусь, а у когось животик хлопчика", "Він одружився?" "По-простому і позитивно", "Жінки надихають чоловіків", "Танцюй, поки молодий, бацька!" "Альфа-самець, крутіше В.В.П.", — пишуть у мережі.


На Буданова скоєно більше 10 замахів – ГУР

четвер, 8 червень 2023, 18:33

Очільник Головного управління розвідки Міноборони Кирило Буданов пережив більше десятка замахів на себе. . "Точно відомо, що це більше 10 спроб, але зрозуміло, що є офіційний вирок, наскільки може бути офіційним для неіснуючої фактично фіктивної держа...

Україна 8 липня розпочала довгоочікуваний Контрнаступ проти Росії, - західні ЗМІ

четвер, 8 червень 2023, 18:18

Поступають дані про запеклі бої в Запорізькій області. Неназвані джерела заявили в інтерв'ю західним ЗМІ, що Україна в четвер розпочала довгоочікуваний контрнаступ проти Росії. . Так ABC News повідомляє, що двоє українських чиновників, включаючи джере...