Президент Росії Володимир Путін заявив, що Росія не має на меті відмовитися від міжнародних розрахунків у доларах. Таку заяву він зробив на інвестфорумі "Росія кличе!", повідомляють Патріоти України.
На його думку, нинішня ситуація з дедоларизацією в країні пов'язана з діями міжнародної спільноти, а не Кремля.
"У нас немає мети іти від долара, долар іде від нас. І ті, хто ухвалює такі рішення, стріляють собі вже не у ногу, а трохи вище! Бо така нестабільність у розрахунках у доларах викликає бажання дуже багатьох економік світу знайти альтернативні резервні валюти і створити незалежні від долара системи розрахунку", — заявив російський президент.
За його словами, Росія зі своїми найбільшими партнерами розпочала роботу зі створення незалежних від Swift систем. "Ми з нашими торговими партнерами придумали спосіб, як обійтися без долара", — додав Путін.
При цьому, коментуючи економіку України, президент РФ заявив, що з цим "біда". "Там і з економікою проблеми, і в соціальній сфері біда. І з фінансами - з простягнутою рукою весь час стоять, клянчать гроші у МВФ, але ж колись треба буде віддавати майбутнім поколінням. І з взаємодією з сусідами теж нічого доброго не відбувається", — розповів глава країни-окупанта.
Путин: У нас нет цели уходить от доллара, доллар уходит от нас. И те, кто принимают такие решения, стреляют себе уже не в ногу, а чуть выше! pic.twitter.com/0jBQIl0d9J
— Дмитрий Смирнов (@dimsmirnov175) 28 ноября 2018 г.
До Верховної Ради надійшов законопроєкт від президента Володимира Зеленського Про внесення зміни до статті 7 закону Про державні нагороди України. Про це повідомив спікер Руслан Стефанчук у Фейсбук у неділю, 28 червня, передають Патріоти України. Докум...
Колишній міністр закордонних справ України Дмитро Кулеба заявив, що питання застосування Росією ядерної зброї може постати лише у разі колапсу російського фронту в Україні та появи у Володимира Путіна переконання, що його режим опинився під реальною за...