Хіти тижня. "Стурбовані, бідні'': Лукашенко "наїхав" на росіян

На думку президента РБ, він просто дослівно навів фрази, які використовують спортсмени...

Главі Білорусі Олександр Лукашенко обурений російськими ЗМІ, який роздули скандал через його фразу, що була записана одним спортивним чиновником, передають Патріоти України з посиланням на білоруські ЗМІ.

На нараді в Національному олімпійському комітеті про розвиток літніх видів спорту в об'єктив телекамер потрапила сторінка блокнота держслужбовця, де була записана фраза: "Бабла мало, немає Мерседесів, тьолки на задн...". Даний фрагмент засвітився в новинах.

"Наче я про якихось " тьолок" [говорив], а деякі там корів намалювали в Росії. Стурбовані, бідні, моєю фразою", — різко відреагував президент, пояснивши, що на нараді він порушував питання про мислення деяких сучасних спортсменів.

На думку президента, він дослівно навів їхні фрази: бабло, мерседеси і ззаду "тьолки", що і записав чиновник. Лукашенко також вибачився перед жінками за нешанобливе слово, пояснивши, що це просто мислення спортсменів.

"Один напився і давай по нас стріляти": Окупант поскаржився на пияцтво серед військових в армії РФ. Перехоплення

субота, 30 вересень 2023, 11:22

Російські окупанти продовжують скаржитися на пияцтво серед військових в армії РФ. Один із них розповів братові про витівки своїх товаришів та повну втрату зубів через умови перебування на фронті. Про це свідчить аудіоперехоплення, опубліковане Головним...

Ексчиновник Пентагону спрогнозував, за яких умов РФ може застосувати ядерну зброю

субота, 30 вересень 2023, 10:30

Країни НАТО повинні бути готовими до можливого застосування РФ тактичної ядерної зброї. Зокрема, це може статися, якщо США відволічуться на Китай.Таку думку висловив колишній високопоставлений чиновник Пентагону Грегорі Вівер у своїй статті, передають ...