Хіти тижня. "Такой страны не будет": У РФ відкрито пригрозили Білорусі (відео)

На державному телеканалі Росія 1 одіозний Дмитро Кисельов виступив з провокаційною заявою про те, що буде з Білоруссю, якщо вона за прикладом України «вирішить залишитися без Росії».

«Россия, конечно же, ослабеет, но Белоруссии просто не будет. Не надо иллюзий», — цитує пропагандиста український журналіст Денис Казанський, передають Патріоти України.

Він навів фрагмент скандальної програми.

Відзначимо, що в зв'язку з посиленням інформаційної війни проти Білорусі в Росії Білоруський народний фронт вже зажадав від влади обмежити в країні трансляцію російських телеканалів.

«Особенности Раши в том что сейчас вместо того что бы дать Белорусам бесплатный газ, льготы по транзиту, кучу кредит в 6 миллиардов долларов вместо Венесуэлы, они начинают запугивать Минск, лишать транзита, ну реально же дебилы», - зазначив один з користувачів в коментарях до ситуації.

"Почали перевдягатись у цивільне і дуже ретельно пакувати все намародерене": ЗС РФ готують "жест доброї волі" на Херсонщині, - командування "Південь"

субота, 25 березень 2023, 21:30

Українські військові вбачають ознаки так званого жесту доброї волі окупантів, які розосередилися на тимчасово захопленій частині Херсонської області. Солдати ворожої армії намагаються там пакувати крадені в українців речі та відправляти їх у Росію, пер...

"Треба буде, і до Львова дійдемо": Медведєв вкотре пригрозив ядерним апокаліпсисом і поскаржився, що Росія вперше за 150 років втратила союзників

субота, 25 березень 2023, 21:22

Заступник голови Ради безпеки Росії Дмитро Медведєв вкотре похвалився величчю армії РФ. Він пригрозив ядерним апокаліпсисом, а також заявив, що армія Путіна може "дійти до Львова" з легкістю, передають Патріоти України. Російський політик назвав Байден...