Російсько-окупаційні війська почали застосовувати нову тактику бойових дій проти українських військових, які з початку операції Об'єднаних сил звільнили вже 15 квадратних кілометрів Донбасу.
Так, Росія застосовує «стратегію анаконди» і непомітно стискає кільце навколо ЗСУ на всіх напрямках, передають Патріоти України.
Також Москва активно підсилює бойовиків боєприпасами, які потрапляють на окупований Донбас з селища Русский, розташованого в Ростовській області поруч з кордоном України.
Саме з цього селища на Донбас потрапили зразки зброї, якої немає в українській армії. Так, на позиції бійців ЗСУ поблизу КПП «Майорське» неподалік Горлівки прилетів осколок протитанкової ракети «Малютка», яка в Україні давно знята з озброєння.
«Українська армія його не використовує, тому це явний доказ того, що воює російська зброя. Тут старе утилізується або нове випробовується. Тут маленький полігон для Росії», - пояснює офіцер ЗСУ на прізвисько «Кмітливий».
Крім того, Росія відчуває на Донбасі цілий арсенал радіоелектронної боротьби: «Леєр-3», «Красуха-2», «Репелент-1» і новітній комплекс «Билина». ОБСЄ при цьому, не визнає цей факт.
У той же час російська «анаконда» затягує петлю на шиї української економіки, активно блокуючи кораблі в Азовському морі.
Рано вранці у суботу, 27 червня у російському Волгограді пролунали вибухи на тлі оголошеної ракетної небезпеки. Місцеві жителі зафільмували прольоти ракет, в яких OSINTери впізнали українські ракети "Фламінго". Так, за даними каналу Supernova+, др міст...
Німецький автовиробник Volkswagen готує новий масштабний план економії, який може передбачати скорочення до 100 тисяч працівників у різних країнах світу протягом найближчих років. Про це повідомляє профільне видання Manager Magazin із посиланням на вла...