Хіти тижня. "Танки в Києві": Російський адвокат зробив гучну заяву

​Зовсім не варто виключати розвитку сценарію, згідно з яким Російська Федерація почне повномасштабне вторгнення в Україну.

Марк Фейгін

Про це заявив відомий російський адвокат і правозахисник Марк Фейгін, передають Патріоти України.

Він звернув увагу на останню скандальну заяву глави Кремля Володимира Путіна про те, що він готовий захищати інтереси Росії будь-якими засобами. Фейгін підкреслив, що на сьогоднішній день в Москві і всій РФ склався високий «рівень божевілля», в зв'язку з чим не можна виключати варіанту повномасштабного вторгнення російських танків в Україні.
Реалізація такого сценарію, на думку правозахисника, стане можливим, якщо агресор Путін визнає тиск Заходу загрозою для існування свого режиму. «Якщо раніше можна було розцінювати як абсолютно неймовірний сценарій «танків на Київ», то зараз будь-які подібні інвективи на адресу України, а я їх так розцінюю, допустимі з боку Путіна. І виключати ось цього божевілля не можна», - сказав Фейгін.
Джерело: Прямий

Коронавірус добиває? Рейтинг Зеленського після року президентства різко змінився

четвер, 2 квітень 2020, 15:38

Володимира Зеленського підтримує все менше українців. Рейтинг президента, від початку каденції якого минув майже рік, тепер складає 46%, передають Патріоти України. 33% українців оцінюють його діяльність нейтрально, 21% — негативно. Для порівняння: у в...

Хіти тижня. COVID-19: Прем'єр жорстко відреагував на VIP-забаганки хворих нардепів

четвер, 2 квітень 2020, 15:30

За його словами, уряд не видавав жодних вказівок про облаштування особливих палат для високопосадовців. Прем'єр-міністр України Денис Шмигаль жорстко відреагував на забаганки народних депутатів, які заявили про бажання лікуватися в окремих VIP-палатах ...