Хіти тижня. "Таварищь президент": У прямому ефірі росТБ висміяли пропагандистський ролик Кремля з "бійцем ЗСУ" (відео)

У мережі посміялися над зверненням нібито українського військовослужбовця до президента України Петра Порошенка, яке було показано в ефірі росТБ.

Відповідне відео на своїй сторінці в Facebook опублікував Юрій Вайнбрун, передають Патріоти України.

Відзначається, що на ролику зображений чоловік в камуфляжі з закритим обличчям і з українськими нашивками, який розповів про нібито поразки ЗСУ на Донбасі.

"Где-то неподалеку от Чигирей (Пивденное, - ред.) пытались прорваться в окраину Горловки, но сепары наши попытки отсекли, мы понесли потери. Сказали тут закрепиться. Где, б**ть, закрепляться, тут болото везде?! Обещали дать подкрепление, но никто его не дал. Для чьего пиара мы здесь находимся? Товарищ президент, я к вам обращаюсь. Завтра вам воевать не с кем будет, у вас людей не останется", - заявив чоловік на відео.

Варто зауважити, що говорив він на чистій російській мові з характерним акцентом, що викликало бурхливе обговорення в соціальних мережах і в ефірі російського пропагандистського телеканалу.

"Якийсь клоун з московським акцентом переодягнувся в українського військовослужбовця і типу звертається до Порошенка словами "товариш Президент"! Відразу після цього кремлівських пропагандонів висміяли в прямому ефірі", - прокоментував відео Вайнбрун.

"Ваті прокотить! Головне щоб в тексті були фрази "Порошенко, корупція, зупини війну", "Вбив... "товариш президент", "тут навколо болота"... Це в Донецькій області болота?", "Перемога, товариші" , - додали інші користувачі.

Опублікував: Олег Устименко

Хіти тижня. Цікавий поворот у кар'єрі: Ким стали охоронці Медведчука

неділя, 20 жовтень 2019, 0:10

Саме представники охоронної компанії "Шторм" восени 2017-го напали на знімальну групу "Схем", яка намагалася зафіксувати прямі перельоти Віктора Медведчука до Росії. Народні депутати від "Опозиційної платформи – "За життя" Віктор Медведчук та Віктор Чо...

З архіву ПУ. "Лапотные вандалы": Росія пригрозила покарати Україну, перекривши Дніпро

субота, 19 жовтень 2019, 23:55

880 км Дніпро тече в Україні, але 485 км - в Росії, при цьому Україні належить менше половини територій водозбору річки. Кремль пішов на черговий варіант залякування України, цього разу за допомогою знищення або перенаправлення русла Дніпра як основної...