Хіти тижня. "Таварищь президент": У прямому ефірі росТБ висміяли пропагандистський ролик Кремля з "бійцем ЗСУ" (відео)

У мережі посміялися над зверненням нібито українського військовослужбовця до президента України Петра Порошенка, яке було показано в ефірі росТБ.

Відповідне відео на своїй сторінці в Facebook опублікував Юрій Вайнбрун, передають Патріоти України.

Відзначається, що на ролику зображений чоловік в камуфляжі з закритим обличчям і з українськими нашивками, який розповів про нібито поразки ЗСУ на Донбасі.

"Где-то неподалеку от Чигирей (Пивденное, - ред.) пытались прорваться в окраину Горловки, но сепары наши попытки отсекли, мы понесли потери. Сказали тут закрепиться. Где, б**ть, закрепляться, тут болото везде?! Обещали дать подкрепление, но никто его не дал. Для чьего пиара мы здесь находимся? Товарищ президент, я к вам обращаюсь. Завтра вам воевать не с кем будет, у вас людей не останется", - заявив чоловік на відео.

Варто зауважити, що говорив він на чистій російській мові з характерним акцентом, що викликало бурхливе обговорення в соціальних мережах і в ефірі російського пропагандистського телеканалу.

"Якийсь клоун з московським акцентом переодягнувся в українського військовослужбовця і типу звертається до Порошенка словами "товариш Президент"! Відразу після цього кремлівських пропагандонів висміяли в прямому ефірі", - прокоментував відео Вайнбрун.

"Ваті прокотить! Головне щоб в тексті були фрази "Порошенко, корупція, зупини війну", "Вбив... "товариш президент", "тут навколо болота"... Це в Донецькій області болота?", "Перемога, товариші" , - додали інші користувачі.

Опублікував: Олег Устименко

"Беларусь делала очень непростой выбор, оставаться и дальше под руководством президента, который не менялся 26 лет, или же сделать ставку на молодую, "перспективную" домохозяйку", - Злий Одесит

понеділок, 10 серпень 2020, 11:45

"Итак, первая ночь после выборов в Беларуси прошла под шум патриотических лозунгов и хлопки светошумовых гранат. Беларусь делала очень непростой выбор, оставаться и дальше под руководством президента, который не менялся 26 лет, или же сделать ставку на...

Лукашенко зробив першу заяву після протестів у Білорусі і їх кривавого розгону

понеділок, 10 серпень 2020, 10:57

Президент Білорусі Олександр Лукашенко виступив із першим зверненням після протестів у його країні. Як повідомляє БЕЛТА, він заявив, що політика повинна бути одна - люди. Свою позицію глава держави озвучив під час візиту в Білоруську національну біотех...