Хіти тижня. Те, що не афішують у Міноборони України: Сурков розповів, як Київ звільнятиме Донецьк та Луганськ

Україна буде звільняти окупований Донецьк так само, як ЗСУ звільняли Слов'янськ.

Про це на своїй сторінці в Facebook розповів військовий експерт Олександр Сурков, передають Патріоти України.

"А я вам розповім як буде, тим більше є приклад. Так само, як і при звільненні Слов'янська. Як пізніше мало відбутися за задумом штабу АТО в серпні 2014 року до вторгнення", - сказав Сурков.

За його словами, Донецьк буде взятий в кільце або напівкільце. У спробах відбити атаки ЗСУ в передмістях будуть знищені основні бронегрупи сепаратистів. Після чого в бік кордону за всіма доступними шляхами помчать в паніці колони цивільних автомобілів, везучи на обітовану землю Ростовської області всю шоблу на чолі з Пушиліним.

"А пізніше зрадофіли будуть знову бутусити: "Муженко їх не розстріляв, договірняк!" Але всім вже буде пофіг, попереду - Луганськ", - написав військовий експерт.

"Не треба наражати себе на ризик втягування у війну": Президент Болгарії проти прискореного вступу України у НАТО

понеділок, 3 жовтень 2022, 21:14

Президент Болгарії Румен Радєв відмовився приєднуватися до заяви президентів дев’яти держав Центрально-Східної Європи, де засуджується анексія українських територій Росією та підтримується вступ України у НАТО. Такий коментар Радєва у понеділок, 3 жовт...

Розстріл колони людей на Харківщині: Перевізника, який організував поїздку, вбили наступного дня

понеділок, 3 жовтень 2022, 20:59

Перевізника, який взявся за гроші організувати евакуацію людей із Куп'янського району, убили після 25 вересня. Хто це зробив, російські окупанти або рідні загиблих, невідомо. Перевізник продавав місця в евакуаційній колоні за 6000 гривень. У цій колоні...