Хіти тижня. Те, що не афішують у Міноборони України: Сурков розповів, як Київ звільнятиме Донецьк та Луганськ

Україна буде звільняти окупований Донецьк так само, як ЗСУ звільняли Слов'янськ.

Про це на своїй сторінці в Facebook розповів військовий експерт Олександр Сурков, передають Патріоти України.

"А я вам розповім як буде, тим більше є приклад. Так само, як і при звільненні Слов'янська. Як пізніше мало відбутися за задумом штабу АТО в серпні 2014 року до вторгнення", - сказав Сурков.

За його словами, Донецьк буде взятий в кільце або напівкільце. У спробах відбити атаки ЗСУ в передмістях будуть знищені основні бронегрупи сепаратистів. Після чого в бік кордону за всіма доступними шляхами помчать в паніці колони цивільних автомобілів, везучи на обітовану землю Ростовської області всю шоблу на чолі з Пушиліним.

"А пізніше зрадофіли будуть знову бутусити: "Муженко їх не розстріляв, договірняк!" Але всім вже буде пофіг, попереду - Луганськ", - написав військовий експерт.

Європарламент проголосував за збільшення виробництва боєприпасів для України

четвер, 1 червень 2023, 19:05

За словами Жозепа Борреля, станом на наразі держави Євросоюзу надали Україні 220 000 артилерійських боєприпасів і 1300 ракет. У четвер Європарламент підтримав законопроєкт про збільшення європейського виробництва боєприпасів і ракет. . Європейська к...

Росія у травні втратила в війні проти України 17 тис. військових і побила кілька "рекордів"

четвер, 1 червень 2023, 18:52

За травень 2023 року на українському фронті окупаційна армія РФ втратила близько 17 410 військових і побила кілька "рекордів" за кількістю втраченої техніки. В останній місяць весни ЗСУ позбавили ворога приблизно 2,2 тис. одиниць бронемашин, танків, ар...