Хіти тижня. Терпець уривається? - Посол Євросоюзу дав обіцянку Україні на кілька прийдешніх років

Європейський Союз ще кілька років підтримуватиме Україну...

Про це 29 вересня, виступаючи під час міжнародного економічного форуму, заявив голова представництва Європейського Союзу в Україні Хюґ Мінґареллі, передають Патріоти України.

"Наступні кілька років ми будемо допомагати і стояти за вас", - сказав Мінґареллі.

Він зазначив, зараз потрібно гармонізувати українське та європейське законодавства, що дозволить просувати економіку України в єдиний європейський простір.

Мінґареллі додав, що протягом останніх років "досягнуто неймовірних результатів" у багатьох галузях. Зокрема, за чотири роки український експорт в ЄС збільшився з 25% до 42%.

Посол звернув увагу на необхідність збільшення взаємних зусиль для залучення прямих іноземних інвестицій в економіку України.

Джерело: Depo.ua

Закликав застосувати ядерну зброю проти України: В аеропорту США українка провчила російського школяра

неділя, 22 травень 2022, 15:52

Голова правління Всеукраїнської громадської організації "ОПОРА" Ольга Айвазовська поділилася з підписниками неприємним інцидентом, учасником якого вона стала в одному з аеропортів США. Підліток із РФ сказав їй, що для закінчення війни Росія має викорис...

Він був броньований, але це не врятувало: Десантники розповіли, як збили російський Су-25 з ПЗРК "Ігла"

неділя, 22 травень 2022, 15:40

Львівські десантники уточнили, що у Луганській області збили російський Су-25 з переносного зенітно-ракетного комплексу "Ігла". Про це повідомляє Командування Десантно-штурмових військ Збройних сил України у соцмережі Facebook, передають Патріоти Украї...