Хіти тижня. Терпець уривається? - Посол Євросоюзу дав обіцянку Україні на кілька прийдешніх років

Європейський Союз ще кілька років підтримуватиме Україну...

Про це 29 вересня, виступаючи під час міжнародного економічного форуму, заявив голова представництва Європейського Союзу в Україні Хюґ Мінґареллі, передають Патріоти України.

"Наступні кілька років ми будемо допомагати і стояти за вас", - сказав Мінґареллі.

Він зазначив, зараз потрібно гармонізувати українське та європейське законодавства, що дозволить просувати економіку України в єдиний європейський простір.

Мінґареллі додав, що протягом останніх років "досягнуто неймовірних результатів" у багатьох галузях. Зокрема, за чотири роки український експорт в ЄС збільшився з 25% до 42%.

Посол звернув увагу на необхідність збільшення взаємних зусиль для залучення прямих іноземних інвестицій в економіку України.

Джерело: Depo.ua

"Не Росії розповідати, хто занурив Молдову в пітьму": В Кишиневі жорстко відповіли Маші Лавровій

п’ятниця, 2 грудень 2022, 0:26

Міністерство закордонних справ Молдови різко відповіло на твердження офіційної представниці російського зовнішньополітичного відомства Марії Захарової про те, що відключення електроенергії в країні є виною Кишинева. Про це йдеться в коментарі речника М...

ЄС домовився про обмеження ціни на російську нафту - Reuters

четвер, 1 грудень 2022, 23:52

Країни Європейського Союзу в четвер увечері досягли попередньої згоди щодо запровадження граничної ціни на російську нафту: вона попервах становитиме 60 доларів за барель і буде переглядатися кожні два місяці так, аби бути нижчою за ринкову. Про це йде...