Хіти тижня. "Это была абсолютная ошибка": Зубов розповів, що погубить Путіна, і назвав термін (відео)

У Росії відмирає радянський режим, який уособлює президент РФ Володимир Путін. Його дні приречені...

Андрій Зубов

Найбільш вірогідною датою зміни влади в країні стане 2024 рік, вважає російський історик, опозиціонер Андрій Зубов, передають Патріоти України.
«Если не этот, то следующий год будет решающим для России и поворотным для ее политической системы», - упевнений він.
На думку Зубова, нинішня верхівка РФ оступилася і приречена. «Сейчас все указывает на то, что путинский режим начал падать. В 2014 году, как это ни прискорбно для Украины, он был на подъеме. Сейчас он терпит одно постыдное поражение за другим», - розповів він.
Опозиціонер перерахував недавні провали російської влади: Солсбері з розкриттям агентурної мережі, розстріл силами Асада російського літака, невдачі в запуску ракет на орбіту, абсолютно безглуздий підйом пенсійного віку.
Політик підкреслив, що у Росії багато проблем, проте високі ціни на нафту дозволяли владі не підвищувати пенсійного віку. «Это была абсолютная ошибка путинского режима. Даже с его точки зрения… Наконец, вот эта автокефалия в Украине, это тоже ужасная пощечина имперской советской церкви, которая была создана Сталиным в сентябре 1943 года. Вот именно для этой церкви, которая была послушным орудием коммунистического режима, для нее наступают последние черные дни», - розповів історик.
При цьому експерт уточнив, що православна церква в Росії залишиться, але вона буде відрізнятися від нинішньої «радянської церкви».
«Умирает не путинский режим, умирает советское государство… А Путин лишь его образ и представитель», - резюмував Зубов.
Джерело: Еспресо.ТV

Шмигаль не виявив достатньо підстав, щоб позбавити екслідера ОПЗЖ Бойка звання Героя України

понеділок, 30 січень 2023, 18:58

Прем'єр-міністр Денис Шмигаль вважає недостатніми підстави для позбавлення колишнього очільника проросійської партії ОПЗЖ Юрія Бойка звання Героя України Про це стало відомо з відповіді Офісу президента на запит Руху ЧЕСНО, передають Патріоти України. ...

"Бавовна" вийшла на славу: На Луганщині ЗСУ знищили авто з ФСБівцями - серед ліквідованих син першого командира вологодського ОМОНу

понеділок, 30 січень 2023, 18:30

У Луганській області Збройні сили України знищили автомобіль із співробітниками ФСБ РФ. Серед ліквідованих - син першого командира вологодського ОМОНу Андрій Голубєв. Про це повідомив співзасновник міжнародної волонтерської спільноти InformNapalm, OSIN...