Хіти тижня. "Это была абсолютная ошибка": Зубов розповів, що погубить Путіна, і назвав термін (відео)

У Росії відмирає радянський режим, який уособлює президент РФ Володимир Путін. Його дні приречені...

Андрій Зубов

Найбільш вірогідною датою зміни влади в країні стане 2024 рік, вважає російський історик, опозиціонер Андрій Зубов, передають Патріоти України.
«Если не этот, то следующий год будет решающим для России и поворотным для ее политической системы», - упевнений він.
На думку Зубова, нинішня верхівка РФ оступилася і приречена. «Сейчас все указывает на то, что путинский режим начал падать. В 2014 году, как это ни прискорбно для Украины, он был на подъеме. Сейчас он терпит одно постыдное поражение за другим», - розповів він.
Опозиціонер перерахував недавні провали російської влади: Солсбері з розкриттям агентурної мережі, розстріл силами Асада російського літака, невдачі в запуску ракет на орбіту, абсолютно безглуздий підйом пенсійного віку.
Політик підкреслив, що у Росії багато проблем, проте високі ціни на нафту дозволяли владі не підвищувати пенсійного віку. «Это была абсолютная ошибка путинского режима. Даже с его точки зрения… Наконец, вот эта автокефалия в Украине, это тоже ужасная пощечина имперской советской церкви, которая была создана Сталиным в сентябре 1943 года. Вот именно для этой церкви, которая была послушным орудием коммунистического режима, для нее наступают последние черные дни», - розповів історик.
При цьому експерт уточнив, що православна церква в Росії залишиться, але вона буде відрізнятися від нинішньої «радянської церкви».
«Умирает не путинский режим, умирает советское государство… А Путин лишь его образ и представитель», - резюмував Зубов.
Джерело: Еспресо.ТV

Зеленський позбавляється Коломойського: Екс-нардеп Лещенко ділиться інсайдом з Банкової

середа, 23 жовтень 2019, 21:45

Пов’язана з олігархом група нардепів у фракції «Слуга народу» почала саботаж ініціатив президента. Офіс президента Володимира Зеленського посилює свою незалежність від олігарха Ігоря Коломойського. Про це заявив екс-нардеп Сергій Лещенко, передають Пат...

"Думає про це з ранку до вечора": Пропагандист Кремля розповів, яке питання мучить російського президента

середа, 23 жовтень 2019, 21:15

Повноваження Путіна на посту президента закінчаться в 2024 році. «Сам Путін говорив, що він думає про це з ранку до вечора. Безвідповідально для нього піти, грюкнувши дверима і не залишивши після себе наступника. Я вважаю, що будь-який відповідальний п...