Хіти тижня. "Это конец...": "Эра "самого влиятельного политика" в мире закончилась", - Гулевська

Після тріумфального проходження Путіна перед десятками світових лідерів у Франції, які, незважаючи на погоду, змушені були чекати на того, котрий постійно спізнюється, в Сінгапурі щось пішло не так, і його показово виставили за двері.

Про це у своєму блозі пише російський політик Наталія Гулевська, передають Патріоти України. Далі - мовою оригіналу:

"Все попытки сберечь лицо, накинув на себя пуха в очередном пустопорожнем разговоре о готовности Кремля решить территориальный спор с Японией, не помогли Путину спастись от надвигающейся катастрофы.

Больше нет "самого влиятельного политика" в мире, и лидеры уважающих себя государств, к кому Путин впредь опоздает, не будут его ждать ни минуты, и при первой возможности поступят также.

Последствия не заставили себя долго ждать. Первым звоночком после унизительной сцены в Сингапуре стало голосование в Дубае, где члены 87-й сессии генассамблеи Интерпола выбрали нового президента организации. Явный фаворит и прогнозируемый претендент, российский генерал-майор МВД Александр Прокопчук, не стал им не по причине давления стран Запада, а именно потому, что Россия в глазах всего мирового сообщества больше не рассматривается, как страна, которую нельзя выставить за дверь или оставить без особого внимания.

Теперь можно сколько угодно грозить всему миру и пытаться купить к себе лояльность, Путин стал не только токсичен в цивилизованном мире, но и ничтожеством в глазах автократов и разного рода деспотов."

Хіти тижня. У закордонного постачальника: Український оборонний завод купив обладнання 1920-х років на $1,7 млн

неділя, 5 квітень 2020, 3:00

Контррозвідники та слідчі спецслужби встановили, що керівництво об’єднання підписало завідомо збитковий договір. Колишнє керівництво провідного заводу в оборонній сфері підозрюється у розтраті $1,7 млн призначених на придбання виробничої лінії для виго...

Хіти тижня. Окупанти в безсилій люті: США відправили ударний безпілотник RQ-4B-30 Global Hawk до берегів Криму і на лінію розмежування на Донбасі

неділя, 5 квітень 2020, 2:00

Американський стратегічний розвідувальний безпілотник здійснив моніторинговий політ. Повідомляється, що безпілотник злетів з авіабази Sigonella. При цьому, за наявною інформацією, після польоту над підконтрольним Росії узбережжям Чорного моря БПЛА RQ-4...