Хіти тижня. То шапочки в Давосі, то "перша леді": Кандидат у президенти весь час шукає пригод на свою... кампанію

Правоохоронці перевіряють законність появи агітації за кандидата у президенти України Ігоря Шевченка задовго до офіційної появи його виборчого фонду.

Член Центральної виборчої комісії (ЦВК) України Ірина Єфремова звернулася до Міністерства внутрішніх справ із проханням перевірити законність появи агітації кандидата у президенти України, екс-міністра екології Ігоря Шевченка, передають Патріоти України з посиланням на LB.ua.

У документі, який опублікувало видання, ідеться, що передвиборча агітація офіційно починається на другий день після реєстрації кандидата у ЦВК, її мають оплачувати із виборчого фонду. Фонд офіційно з'явився 18 січня. Зразки агітації за Шевченка комісія отримала 9 січня.

Журналісти припускають, що йдеться про білборди з написом: "Хочеш стати дружиною президента? Ігор Шевченко шукає кохану".

Хіти тижня. "Завтра він буде представлений Генеральному штабу і Збройним силам", - Міністр оборони Полторак дав характеристику генералу Хомчаку

п’ятниця, 24 травень 2019, 3:00

Про це все ще чинний міністр оборони заявив журналістам після засідання уряду в середу, , зазначають Патріоти України. "Генерал Хомчак - досвідчений генерал, досвідчений офіцер. Він вчора був призначений і завтра вранці він буде представлений Генеральн...

Хіти тижня. РФ створює юридичну базу для військового вторгнення в Україну

п’ятниця, 24 травень 2019, 2:00

Не виключаю, що Путін після парламентських виборів, переконавшись, що проросійська п'ята колона не сформувала парламентської більшості, і зміни стратегічного курсу України в бік НАТО і ЄС не відбудеться, може піти на одностороннє визнання квазіреспублік "