Хіти тижня. Той, що не зміг зберегти СРСР про того, хто добиває огризок "Імперії Зла": "Веселья у него много. И пьянствует, и летает, и плавает", - Горбачов про неподобства та страхи Путіна

Володимир Володимирович тричі надурив Михайла Сергійовича, і "ковтає язика" при випадковій зустрічі

Горбачов розповів про головне страху Путіна: “Як у житі”

Останній голова СРСР розповів, про дивну поведінку Путіна і чого дійсно боїться Президент РФ, зазначають Патріоти України. Зокрема, Володимир Путін багато веселиться, вважає колишній президент СРСР Михайло Горбачов:

“Веселья у него много. И пьянствует, и танцует, и летает, и плавает, черт, ну все что можно делает. Вот только в космос боится. Тогда же все будут писать: “Владимир Владимирович, не возвращайтесь, сделайте одолжение народу!” – зазначив президент СРСР.

“Идем мы из этих шатров, которые в Кремле расположены, где отмечали День России. Переходим по дороге в Кремлевский дворец. И вдруг я смотрю: что-то мои сопровождающие задергались, остановились.

"Что такое?” – “Путин идет”. – “Ну и что?! И что из этого, ребят? Да вы что, – говорю, – а ну пошли!” И пошел навстречу прямо, как, знаешь, во ржи, бывает, на дорожке встречаешься – и не обойдешь. Поздоровались. Я говорю: “Давно не виделись”. Он: “Жу-жу-жу”, – он сейчас многое мурчит", – додав екс-президент СРСР.

За словами Горбачова, він нагадав Путіну, що той тричі призначав йому зустріч, але вона так і не відбулася: "После этого я сделал вывод, что я напрашиваться не буду. И после этого – все", – заявив він.

Нагадаємо, Горбачов керував Радянським Союзом з 1985 року по 1991 рік. Путін вперше був обраний президентом РФ в 2000 році.


Дати агресору рішучу відсіч: У Конгресі США схвалили збільшення військової допомоги Україні

середа, 22 вересень 2021, 9:27

Комітет з правил Палати представників США (нижня палата Конгресу США) схвалив поправки до проекту оборонного бюджету США на 2022 рік. Вони передбачають збільшення військової допомоги Україні на 50 млн долларів, передають Патріоти України на "Голос Амер...

НАТО допомагає готуватись до вирішальної сутички: На Rapid Trident (Яворівський полігон) військові тренувалися звільняти міста

середа, 22 вересень 2021, 6:10

У перший день міжнародних військових навчань Rapid Trident-2021 військові відпрацювали бій за місто. Починаючи з першого дня навчань, військові приступили до активного відпрацювання завдань. Лише два тижні передбачено для навчань Rapid Trident2021. Одн...