Хіти тижня. "Трус, Балбес и Бывалый", - Фейгін про символізм путінської інавгурації

У тому, що на завершення церемонії інавгурації президент Росії Володимир Путін потиснув руку патріарху Кирилу, прем'єру Дмитру Медведєву і екс-канцлеру Німеччини, главі "Роснефти" Герхарду Шредеру, можна угледіти чіткі сигнали.

Таку думку Обозревателю висловив російський адвокат Марк Фейгін, передають Патріоти України.

"На таких заходах протокол затверджується заздалегідь, і особи, яким тиснуть руки або просто поплескують по плечу, заздалегідь підготовлені, попереджені. Нічого випадкового, особливо на таких заходах, у Путіна не відбувається. Вони взагалі дуже не люблять експромтів", - запевнив він.

"Тут можна не шукати якусь особливу конспірологію: святий, німець і кращий друг - Боягуз, Бовдур і Бувалий", - переконаний адвокат.

За його словами, Медведєв удостоївся такої честі з тієї причини, що він - новий глава уряду. Сенс рукостискання Путіна такий: "дивіться, я зберігаю колишнє, абсолютно лояльне мені обличчя, яке свого часу замінило мене на один термін, і залишилося мені вірним", - сказав Фейгін.

"Про розумові здібності Медведєва я промовчу, але розцінюю цей жест саме так", - зауважив він.

"На правління Шредера припав найкращий період відносин Москви і Берліна. Я думаю, Шредер один з небагатьох відставних політиків світового рівня, які приїхали на інавгурацію. Якби приїхав Трамп, він би, напевно, потиснув руку Трампу", - продовжив адвокат.

І, нарешті, він назвав причину, чому Путін потиснув руку патріарху Кирилу. "Ми повернулися до абсолютно синодального періоду. Влада і церква перебувають в симфонії відносин. Ні ті, ні інші, ні Кирило, ні Путін в бога не вірять, але роблять одну справу: обдурюють людей. Кирило повинен бути присутнім в числі людей, яким тиснуть руку, ще й тому, що, окрім іншого, він ще і відомий бізнесмен", - пояснив Фейгін.

У той же час цей жест для російського суспільства означає, що "Путін - православний цар", - додав він.

Нагадаємо, після прийняття присяги і прочитання інавгураційної промови Путін спустився в зал і потиснув там руки главі РПЦ патріарху Кирилу, прем'єру Дмитру Медведєву і екс-канцлеру Німеччини, главі "Роснефти" Герхарду Шредеру.

Опублікував: Олег Устименко

​План Путіна не пройшов: Експерти пояснили істерику ватажків "ЛДНР" після саміту в Парижі

понеділок, 16 грудень 2019, 11:59

Після нормандського саміту в Парижі ватажки ЛДНР влаштували істерику за указом Кремля, так як план президента РФ Володимира Путіна на переговорах не пройшов, а санкції з Росії поки ніхто знімати не буде, передають Патріоти України. "Кремль наполегливо...

Хіти тижня. Московська спецоперація зазнала краху: Епіфаній повідомив про юридичну ліквідацію УПЦ КП

понеділок, 16 грудень 2019, 11:00

"Філаретівський розкол" зазнав остаточного краху, не зважаючи на інтенсивну допомогу російських агентів впливу у релігійних, політичних та правоохохоронних колах України