Хіти тижня. "Трус, Балбес и Бывалый", - Фейгін про символізм путінської інавгурації

У тому, що на завершення церемонії інавгурації президент Росії Володимир Путін потиснув руку патріарху Кирилу, прем'єру Дмитру Медведєву і екс-канцлеру Німеччини, главі "Роснефти" Герхарду Шредеру, можна угледіти чіткі сигнали.

Таку думку Обозревателю висловив російський адвокат Марк Фейгін, передають Патріоти України.

"На таких заходах протокол затверджується заздалегідь, і особи, яким тиснуть руки або просто поплескують по плечу, заздалегідь підготовлені, попереджені. Нічого випадкового, особливо на таких заходах, у Путіна не відбувається. Вони взагалі дуже не люблять експромтів", - запевнив він.

"Тут можна не шукати якусь особливу конспірологію: святий, німець і кращий друг - Боягуз, Бовдур і Бувалий", - переконаний адвокат.

За його словами, Медведєв удостоївся такої честі з тієї причини, що він - новий глава уряду. Сенс рукостискання Путіна такий: "дивіться, я зберігаю колишнє, абсолютно лояльне мені обличчя, яке свого часу замінило мене на один термін, і залишилося мені вірним", - сказав Фейгін.

"Про розумові здібності Медведєва я промовчу, але розцінюю цей жест саме так", - зауважив він.

"На правління Шредера припав найкращий період відносин Москви і Берліна. Я думаю, Шредер один з небагатьох відставних політиків світового рівня, які приїхали на інавгурацію. Якби приїхав Трамп, він би, напевно, потиснув руку Трампу", - продовжив адвокат.

І, нарешті, він назвав причину, чому Путін потиснув руку патріарху Кирилу. "Ми повернулися до абсолютно синодального періоду. Влада і церква перебувають в симфонії відносин. Ні ті, ні інші, ні Кирило, ні Путін в бога не вірять, але роблять одну справу: обдурюють людей. Кирило повинен бути присутнім в числі людей, яким тиснуть руку, ще й тому, що, окрім іншого, він ще і відомий бізнесмен", - пояснив Фейгін.

У той же час цей жест для російського суспільства означає, що "Путін - православний цар", - додав він.

Нагадаємо, після прийняття присяги і прочитання інавгураційної промови Путін спустився в зал і потиснув там руки главі РПЦ патріарху Кирилу, прем'єру Дмитру Медведєву і екс-канцлеру Німеччини, главі "Роснефти" Герхарду Шредеру.

Опублікував: Олег Устименко

Хіти тижня. Покусився на недоторканного: "Поверніть Україні 155 мільярдів за "ПриватБанк", - Шустер у прямому ефірі зчепився з Коломойським і анонсував судовий процес проти "зеленого олігарха" (відео)

понеділок, 23 вересень 2019, 15:00

Дніпровський олігарх вочевидь відчуває себе повним господарем України, заяви нових очільників держави аж ніяк не дають підстав це заперечувати. Тележурналіст Савік Шустер 20 вересня в ефірі свого ток-шоу "Свобода слова" заявив про намір подати позов на...

Хіти тижня. "Розпустити їх всіх нафіг!": Богдана розгнівав бунт "слуг народу" через закон про прослуховування

понеділок, 23 вересень 2019, 14:30

Андрій Богдан кричав, а Володимир Зеленський його заспокоював. Нардепи з фракції «Слуга народу» розсердили президента і голову його Офісу Андрія Богдана тим, що провалили голосування за закон про спрощення обшуків депутатів і спостереження за ними. Про...