Хіти тижня. "Цар" здувся: Путін дозрів пустити на Донбас міжнародну адміністрацію - Time

​Кремль здаватиме «свій» Донбас за аналогією Боснії та Косового. Однак не Кримом. Адже переконаний, що без ​останнього трофею «собирателя земель» його роль в історії залишиться досить жалюгідною. Не усвідомлює, що вона вже набагато гірше – огидна.

Патріоти України вже писали, що провідний американський часопис вийшов з дивним фото Володимира Володимировича на обкладинці квітневого номеру. Наразі можемо ознайомитися про що йшлося у передовиці, проанансованій таким чином.

Протягом свого нового президентського терміну президент РФ Володимир Путін готується вирішити "проблему Донбасу", йдеться у статті російського журналіста, колишнього головного редактора каналу "Дождь" Михайла Зигаря для Time.

За даними джерел журналіста у МЗС РФ, Путін готовий зробити український Схід територією під контролем "проміжної міжнародної адміністрації" за прикладом Боснії і Герцеговини чи Косово.

Проте йти на поступки у питанні Криму Путін не збирається, вважаючи анексію – правильною.

У статті Зигаря зазначається, що хоча за законом це має бути остання 6-річна каденція Путіна, однак ніхто не очікує, що у 2024 році він віддасть свою владу. Швидше за все, Путін продовжить керувати країною, хоча нині ніхто у його оточенні поки не знає, яким чином це планується зробити. Ймовірно і сам Путін не має поки рішення.

Путін вже втік у бункер: Експерт розповів про відповідь США і Великобританії на ядерні загрози Кремля

вівторок, 4 жовтень 2022, 0:30

Остаточне рішення щодо застосування ядерної зброї Росія буде приймати з огляду на реакцію Заходу. В інтерв'ю "Главреду" президент Центру глобалістики "Стратегія ХХІ", експерт з питань енергетики Михайло Гончар зазначив, що якщо Чорноморський флот буде ...

Кругова порука взяла гору над совістю та обов'язком перед державою та народом: Верховний Суд відмовився звільняти свого члена з російським паспортом

вівторок, 4 жовтень 2022, 0:24

Судью Касаційного господарського суду Верховного Суду Богдана Львова, який має російське громадянство, не змогли звільнити під час таємного голосування. "Львова не звільнили з посади голови КГС. Щойно Касаційний господарський суд ВС визначив свою долю,...