Хіти тижня. Це кінець! У РФ влаштували істерику через нищівний "удар" з боку ЄС

У Міністерстві закордонних справ Росії заявили, що залишають за собою право на заходи у відповідь через санкції Євросоюзу проти чотирьох громадян РФ у зв'язку з причетністю до застосування хімзброї, повідомляють Патріоти України.

У МЗС вважають введення односторонніх обмежувальних заходів неправомірним. Крім того, у коментарі Департаменту інформації і друку відомства, опублікованому прес-службою, наголошується, що "розв'язана британською владою інформаційна кампанія" у цій справі переслідує нібито внутрішньополітичні цілі.

"Так, на наших співвітчизниках був апробований недавно "винайдений" Євросоюзом санкцій механізм, нібито націлений на протидію застосування і розповсюдження хімічної зброї. Висунуті Росії та нашим громадянам звинувачення у "справі Скрипалів" не витримують критики", — стверджується в коментарі.

МЗС РФ назвало такий крок ЄС недружнім, а також таким, який демонструє неповагу до Конвенції про заборону хімічної зброї. "Показово, що новий сплеск [інформаційної кампанії] співпав із черговою кризовою хвилею на переговорах щодо "Брексіту", — відзначили в повідомленні.

Механік Харківського метрополітену працював на розвідку РФ

четвер, 21 вересень 2023, 20:16

18 вересня Київський районний суд Харкова виніс вирок електромеханіку комунального підприємства "Харківський метрополітен" Сергію Кравченку, який передавав дані Головному розвідувальному управлінню Росії про дислокацію та пересування підрозділів україн...

"Росія почала серію атак": Військовий експерт розтлумачив масований удар по Україні 21 вересня

четвер, 21 вересень 2023, 18:59

Сьогоднішня ракетна атака може бути початком масштабної серії ударів по енергетиці. Про це в коментарі для ТСН.ua розповів військово-політичний оглядач групи "Інформаційний спротив" Олександр Коваленко, передають Патріоти України. "Під час цієї ракетно...