Хіти тижня. Це кінець! У РФ влаштували істерику через нищівний "удар" з боку ЄС

У Міністерстві закордонних справ Росії заявили, що залишають за собою право на заходи у відповідь через санкції Євросоюзу проти чотирьох громадян РФ у зв'язку з причетністю до застосування хімзброї, повідомляють Патріоти України.

У МЗС вважають введення односторонніх обмежувальних заходів неправомірним. Крім того, у коментарі Департаменту інформації і друку відомства, опублікованому прес-службою, наголошується, що "розв'язана британською владою інформаційна кампанія" у цій справі переслідує нібито внутрішньополітичні цілі.

"Так, на наших співвітчизниках був апробований недавно "винайдений" Євросоюзом санкцій механізм, нібито націлений на протидію застосування і розповсюдження хімічної зброї. Висунуті Росії та нашим громадянам звинувачення у "справі Скрипалів" не витримують критики", — стверджується в коментарі.

МЗС РФ назвало такий крок ЄС недружнім, а також таким, який демонструє неповагу до Конвенції про заборону хімічної зброї. "Показово, що новий сплеск [інформаційної кампанії] співпав із черговою кризовою хвилею на переговорах щодо "Брексіту", — відзначили в повідомленні.

Так починався Слов’янськ

четвер, 9 квітень 2020, 8:50

“Російська весна” на кінець першої декади квітня 2014 року мала всі ознаки того, що невдовзі припиниться як явище. Депутати обласних рад не підтримали вимог, які надиктувовалися радниками із Кремля, у жодній з областей України. Вимоги мали включати нев...

Хіти тижня. Криза робить Москву поступливою: Три екс-посли США написали Трампу відкритий лист про війну на Донбасі

четвер, 9 квітень 2020, 6:00

У розпал шкоди для охорони здоров'я і глобальної економіки пандемія COVID-19 може надати несподівану можливість дозволити війну на Донбасі і протистояти нападкам президента Росії Володимира Путіна на на міжнародні норми поведінки. Про це йдеться в спіл...