Хіти тижня. ''Цього ніколи не буде'': Чи справдилися знакові слова Патріарха Кирила (відео)

Ці слова Кирило висловлював ще на початку 2000-х років

Патріарх РПЦ Кирило був глибоко переконаний у тому, що Україна ніколи не зможе створити помісну автокефальну церкву, інформують Патріоти України. Такі переконання він висловлював ще на початку 2000-х років, розповів колишній народний депутат України, генерал-лейтенант Григорій Омельченко в ефірі "5 каналу".

"Я зустрічався із ними, були дискусії ввічливі і з Алексієм ІІ (колишній Московський Патріарх. — Ред.), і з Кирилом щодо незалежності України, церкви. Вони говорили, що ми — "єдиний братній народ". Науково починаєш доводити, що росіяни не є слов'янським народом, різні мова, історія, культура, звичаї, традиції, вкрадене наше православ'я. Але все зацементоване. Зазомбовані. Вони говорили негарні слова на адресу Філарета (колишній глава УПЦ КП. — Ред.), я захищав його, говорив: я щасливий, як офіцер, що є такий священик, котрий узяв на себе місію, щоб Україна мала незалежну церкву. Кажу: "Ми її обов'язково отримаємо". Знаєте, що мені сказали? Не так Алексій II, як Кирило: "Цього ніколи не буде, полковнику", — згадав Омельченко.

Він також додав, що у 1992 році мав доступ до архівів КДБ, оскільки працював юристом-консультантом у комісії Верховної Ради Російської Федерації. Там він дізнався, що Кирило дійсно був агентом КДБ, який діяв під псевдонімом "Михайло".

"Суть у нього не святої людини. Це структура КДБістського напрямку, пронизана людською ненавистю, злобою. За великим рахунком, міжнародний відділ зовнішньорелігійних зв'язків, який очолював Кирило, — це була резидентура спецслужб СРСР, а потім РФ", — підкреслив Омельченко.


Хіти тижня. "Вину за обстрел можно возложить на Путина. А кого винить за позор с эвакуацией и карантином?" - журналістка

четвер, 27 лютий 2020, 5:00

Якби китайського коронавіруса не було, його слід було б вигадати, щоб реальність, в якій ми живемо, звільнилася від міфів і недомовок. "Стыд, пожалуй, главная эмоция последних суток. Стыд всеобъемлющий, как боль всего тела при гриппе - болит везде и не...

Хіти тижня. Історія повторюється: "Как и в 1918 русское государство находится на грани краха", - Чубайс

четвер, 27 лютий 2020, 4:00

Незалежні російські інтернет-публіцисти, що міркують про звірячі вироки у справі "Мережі", згадують сталінський терор 30-х років. А кремлівські пропагандисти, кажучи про зміни в Конституції, підкреслюють історичний і видатний характер майбутніх змін.