Хіти тижня. Цимбалюк вказав на прокол кремлівської пропаганд*нки з Україною (відео)

Фоловери скандальної пропагандистки путінського режиму Ольги Скабеєвої в соціальній мережі Instagram активно зверталися до неї з проханнями не розповідати надалі їм про життя України, а сконцентруватися на російських проблемах.

На даний факт звернув увагу український журналіст Роман Цимбалюк у своєму відеоблозі на Youtube, передають Патріоти України.
Він зазначив, що Скабеєва сама задала питання своїм шанувальникам, про що вони хотіли б чути в її програмах. Вони, в свою чергу, відповіли їй про надокучливу українську тематику, проте були проігноровані.
«У мене був грішок: не так давно зайшов в Instagram зірки російської політичної журналістики, або пропаганди, Ольги Скабеєвої. Напередодні початку нового сезону вона запитувала у своїх передплатників, яких у неї насправді багато: «Що ж вам цікаво, дорогі росіяни?». А вони там в прямому сенсі благали не показувати більше різні сюжети про нашу країну, не виносити на обговорення Україну. І не в тому справа, що вони не вірять в це, а справа в тому, що хочуть почути про життя в російській державі. Втім, на це вона і монополія на телевізор, щоб не брати до уваги думку простого обивателя. Продовжують годувати поганою Україною», - не без сарказму зауважив Цимбалюк.

Червоне та чорне: Кейт Міддлтон знову вразила елегантним луком (фото, відео)

вівторок, 20 жовтень 2020, 22:35

Кейт Міддлтон, яка раніше назвала переможця конкурсу на звання кращого фотографа дикої природи, відвідала разом зі своїм чоловіком принцом Вільямом фотовиставку на лондонському вокзалі Ватерлоо. Як повідомляє видання Daily Mail, на ній були представлен...

Я вступила в Компартію, щоб знищити її. І знищила, - екс-нардепка

вівторок, 20 жовтень 2020, 21:49

Ірина Фаріон згадала, як автор забороненої судом за позовом Віктора Медведчука книги Справа Василя Стуса Вахтанг Кіпіані, за словами екснарпдепки, мочив її за членство в Компартії. Про це на своїй сторінці у Фейсбуці написала екснардепка Ірина Фаріон, ...