Хіти тижня. Цимбалюк вказав на прокол кремлівської пропаганд*нки з Україною (відео)

Фоловери скандальної пропагандистки путінського режиму Ольги Скабеєвої в соціальній мережі Instagram активно зверталися до неї з проханнями не розповідати надалі їм про життя України, а сконцентруватися на російських проблемах.

На даний факт звернув увагу український журналіст Роман Цимбалюк у своєму відеоблозі на Youtube, передають Патріоти України.
Він зазначив, що Скабеєва сама задала питання своїм шанувальникам, про що вони хотіли б чути в її програмах. Вони, в свою чергу, відповіли їй про надокучливу українську тематику, проте були проігноровані.
«У мене був грішок: не так давно зайшов в Instagram зірки російської політичної журналістики, або пропаганди, Ольги Скабеєвої. Напередодні початку нового сезону вона запитувала у своїх передплатників, яких у неї насправді багато: «Що ж вам цікаво, дорогі росіяни?». А вони там в прямому сенсі благали не показувати більше різні сюжети про нашу країну, не виносити на обговорення Україну. І не в тому справа, що вони не вірять в це, а справа в тому, що хочуть почути про життя в російській державі. Втім, на це вона і монополія на телевізор, щоб не брати до уваги думку простого обивателя. Продовжують годувати поганою Україною», - не без сарказму зауважив Цимбалюк.

Хіти тижня. Оприлюднено перехоплені переговори: Гаазький трибунал щодо знищення МН17 виявив причетність "голови" Криму Аксьонова до злочинів "гібридів" Путіна (аудіо)

субота, 8 серпень 2020, 11:00

Міжнародна слідча група в рамках розслідування катастрофи рейса МН17 на Донбасі оприлюднила переговори, в яких фігурує підконтрольний Росії так званий "глава" Криму Сергій Аксьонов. Згідно з цими даними, в липні 2014 року, коли українські військові зві...

Хіти тижня. Скрепні традиції: День ВДВ у Москві завершився масовим мордобоєм з гвардійцями Путіна

субота, 8 серпень 2020, 10:00

"У Парку Горького для чогось побилися господарі свята десантники з охоронявшими їх росгвардійцями. Хто переміг і чим все закінчилося, поки не зрозуміло", - йдеться в повідомленні. На відео видно, що поліцейські з кийками намагалися зупинити бійку, але ...