Хіти тижня. "Тут криється небезпека": Офіцер ЦАХАЛу розповів, як Україні перемогти Росію

Україна не повинна йти стопами Росії у розвитку армії. У війні варто застосувати нові методи протистояння і піти від радянської моделі армії, а також більше орієнтуватися на поліпшення рівня життя. Таку думку висловив колишній ізраїльський кадровий військовий, офіцер ЦАХАЛу, співзасновник Центру вивчення повстанських рухів в Україні, військовий інструктор у ГО "Українська оборона" Ігаль Левін, повідомляють Патріоти України.

Він зазначив, якщо Україна не хоче програти в прямому зіткненні з російською армією або ще раз повторити Дебальцеве, потрібно готуватися воювати асиметрично. Якщо командування ЗСУ діятиме, як російська армія, Україна програє.

"Маленька радянська армія програє великій радянській армії. Україні потрібно йти від радянської армії. Тут криється ще одна небезпека. Якщо Росія буде йти від радянських стандартів, а українці не придумають нічого кращого, ніж копіювати російські варіанти: Росія робить ВВС - Україна робить ВВС, Росія створює батальйони для прориву фронту - Україна теж створює, Росія створює ССО - Україна створює ССО, - в остаточному підсумку, зіткнувшись лоб у лоб, Україна програє", - пояснив Левін.

Крім того, ізраїльский офіцер наголосив, що Україна повинна задуматися щодо територіальної оборони, причому це стосується не тільки військової сфери, а й підняття стандартів життя, свобод громадян і прав людини. Поліпшення рівня життя може допомогти у протистоянні агресору, вважає він.

"Це важливо, тому що у Росії диктатура, а створення в Україні зони свободи, де поважають права людини, де інвестиції та стартапи можуть нічого не боятися, підвищить спротив громадян. Якщо люди розумітимуть, що вони відстоюють свободу, здоровий глузд і людяність проти авторитарного режиму. Рівень життя тут теж важливий. Зрозуміло, що підняття рівня життя не означає бажання людини йти в армію, але це підвищує шанси того, що люди звідси не будуть їхати. А чим більше людей, тим більший людський потенціал. Хто зацікавлений у посиленні армії в Україні, той повинен бути зацікавлений у покращенні рівня життя, щоб люди залишалися тут, посилювали економіку, а вона посилювала армію", - підкреслив офіцер ЦАХАЛу.

Джерело: Сегодня

"Це через людей Льовочкіна та Бойка, яких я викрив": Киву виключили із ОПЗЖ (відео)

четвер, 21 жовтень 2021, 13:30

Народний депутат Ілля Кива більше не є представником політичної партії "Опозиційна платформа – За життя" (ОПЗЖ). З неї його офіційно виключили на конференції Полтавської обласної організації. Інформацію 21 жовтня підтвердив сам парламентарій, спілкуючи...

Нардепка від "Батьківщини" прийшла в Раду із мінісумочкою Gucci за $2000 (фото)

четвер, 21 жовтень 2021, 12:59

Зокрема, йдеться про блакитну мінісумочку Шкрум – на засіданні парламенту 21 жовтня нардепка не знімала її навіть під час голосування. На офіційному сайті бренду Gucci аксесуар розміщений під назвою GG Marmont mini top handle bag. Сумка доступна у деся...