
Міністерство закордонних справ та торгівлі Угорщини викликало посла Іспанії у Будапешті з приводу заяви міністра закордонних справ Іспанії Хосе Боррелла, який розкритикував Угорщину, повідомляють Патріоти України з посиланням на прес-служба мадярського уряду.
Зокрема державний секретар Міністерства закордонних справ Левенте Мадьяр сказав, що Борелль, "міністр лівого уряду Іспанії", зробив грубий випад проти Угорщини на публічному форумі.
"Можливо, існують розбіжності в думках між двома країнами, і в цій неспокійній європейській політичній ситуації критика може також виникати у свідомості деяких країн, але тон цих критичних зауважень не може переступати рамки справедливості та коректної співпраці, особливо якщо угорська партія не має відчутного способу реагування ", - додав він.
За словами держсекретаря, міністр закордонних справ Іспанії звинуватив Угорщину в ксенофобії і стверджував, що у країні немає розподілу повноважень та свободи преси. Він називав Угорщину та інші країни регіону псевдодемократіями.
Державний секретар також зазначив, що відносини з Іспанією покращуються швидким темпом, і міністр закордонних справ Іспанії має відвідати Будапешт у жовтні.
Угорський уряд останнім часом обмінюється жорсткою риторикою також і з Парижем.
Державна служба з етнополітики та свободи совісті 24 червня розпочне вивчення можливих зв’язків Почаївської Свято-Успенської лаври з іноземною релігійною організацією, діяльність якої заборонена в Україні, передають Патріоти України з посиланням на сай...
Президент Володимир Зеленський у коментарі журналістам заявив, що ретранслятори у Білорусі, які допомагали російським дронам влучати по Україні, перестали працювати з 22 червня, передають Патріоти України. . За словами глави держави, головнокомандувач...