
Міністерство закордонних справ та торгівлі Угорщини викликало посла Іспанії у Будапешті з приводу заяви міністра закордонних справ Іспанії Хосе Боррелла, який розкритикував Угорщину, повідомляють Патріоти України з посиланням на прес-служба мадярського уряду.
Зокрема державний секретар Міністерства закордонних справ Левенте Мадьяр сказав, що Борелль, "міністр лівого уряду Іспанії", зробив грубий випад проти Угорщини на публічному форумі.
"Можливо, існують розбіжності в думках між двома країнами, і в цій неспокійній європейській політичній ситуації критика може також виникати у свідомості деяких країн, але тон цих критичних зауважень не може переступати рамки справедливості та коректної співпраці, особливо якщо угорська партія не має відчутного способу реагування ", - додав він.
За словами держсекретаря, міністр закордонних справ Іспанії звинуватив Угорщину в ксенофобії і стверджував, що у країні немає розподілу повноважень та свободи преси. Він називав Угорщину та інші країни регіону псевдодемократіями.
Державний секретар також зазначив, що відносини з Іспанією покращуються швидким темпом, і міністр закордонних справ Іспанії має відвідати Будапешт у жовтні.
Угорський уряд останнім часом обмінюється жорсткою риторикою також і з Парижем.
Для росіян тимчасово окупований Крим стає все більшою проблемою. Через постійні удари по шляхах постачання на півострові виникає гострий дефіцит усього — від пального до їжі, і з кожною новою атакою ситуація лише погіршується. Про це повідомив заступни...
Журналісти проєкту «Схеми» повідомили, що чинний суддя Конституційний Суд України Юрій Барабаш у 2010 році, ще як науковець, підготував правовий висновок для КСУ, в якому обґрунтовувалася неконституційність політичної реформи 2004 року, передають Патрі...