
Міністерство закордонних справ та торгівлі Угорщини викликало посла Іспанії у Будапешті з приводу заяви міністра закордонних справ Іспанії Хосе Боррелла, який розкритикував Угорщину, повідомляють Патріоти України з посиланням на прес-служба мадярського уряду.
Зокрема державний секретар Міністерства закордонних справ Левенте Мадьяр сказав, що Борелль, "міністр лівого уряду Іспанії", зробив грубий випад проти Угорщини на публічному форумі.
"Можливо, існують розбіжності в думках між двома країнами, і в цій неспокійній європейській політичній ситуації критика може також виникати у свідомості деяких країн, але тон цих критичних зауважень не може переступати рамки справедливості та коректної співпраці, особливо якщо угорська партія не має відчутного способу реагування ", - додав він.
За словами держсекретаря, міністр закордонних справ Іспанії звинуватив Угорщину в ксенофобії і стверджував, що у країні немає розподілу повноважень та свободи преси. Він називав Угорщину та інші країни регіону псевдодемократіями.
Державний секретар також зазначив, що відносини з Іспанією покращуються швидким темпом, і міністр закордонних справ Іспанії має відвідати Будапешт у жовтні.
Угорський уряд останнім часом обмінюється жорсткою риторикою також і з Парижем.
В анексованому Криму російські військові почали використовувати нові способи маскування бензовозів, намагаючись убезпечити їх від атак українських безпілотників. За даними українських партизанських рухів, паливні цистерни перефарбовують у яскраві коль...
Російські війська стикаються з дедалі більшими труднощами із забезпеченням логістики до тимчасово окупованого Криму. Про це повідомляють активісти руху «Жовта Стрічка», передають Патріоти України. За їхніми даними, після ураження поромної інфраструктур...