Хіти тижня. У "чекістів" на Макаровича щось є? - Кравчук вперто штовхає Порошенка в обійми Путіна

Перший президент України вперто ігнорує висновки експертів, що з нинішним очільником Кремля можна домовлятись лише з позиції сили... Або просто здатись...

Леонід Кравчук

"Заради миру на Донбасі президент України Петро Порошенко повинен сісти за стіл переговорів з главою Кремля Володимиром Путіним, а й крім цього є ще один шлях до зближення між Києвом і Москвою", - розповів перший президент України Леонід Кравчук, передають Патріоти України.

"Я вже не раз говорив, і мене за це завжди критикують, що для того, щоб припинити війну, головне - це сісти за стіл переговорів з Кремлем. Повинні сісти за одним столом Порошенко і Путін. Якщо Путін не хоче, то треба тоді, щоб Порошенко про це заявив, мовляв, я ось пропоную, а Путін не хоче. Але я знаю, що без участі Росії знайти дорогу до миру на Донбасі буде дуже непросто", - сказав він.

У той же час Кравчук переконаний, що знайти шляхи до зближення між двома країнами повинні люди, які ніколи не були в політиці. "Я пропоную так: взяти 10 авторитетів моральних, які ніколи не були в політиці, з України та Росії. Нехай вони сядуть і почнуть виробляти дорожню карту. А потім подати цю карту Порошенку і Путіну, щоб вони сіли і зі своїми вже політиками допрацювали і подумали, що з цієї карти можна взяти. Це буде перший крок до миру. А потім другий не менш важливий крок - почати процес примирення. Заліковувати душевні рани - це дуже не просто. І, звичайно, не дуже швидко. Кажуть, час лікує все, але часу треба допомагати", - стверджує Кравчук.

Опублікував: Олег Устименко

Хіти тижня. У Вінниці охоронці московських попів напали на журналістів біля храму (фото, відео)

середа, 16 січень 2019, 5:00

У Вінниці журналісти приїхали до храму, щоб висвітлювати анонсоване зібрання трьох митрополитів УПЦ МП Іонафана, Варсонофія і Агапіта, проте на них напала охорона. Журналісти вже написали заяву в поліцію.

Хіти тижня. На Одещині готується "масова втеча" парафій РПЦ до ПЦУ (фото)

середа, 16 січень 2019, 0:10

На Одещині чотири храми, що належать до Московського патріархату, готуються перейти в Православну церкву України, а храми Київського патріархату вже на стадії перереєстрації у новій церкві. Напередодні Різдва сталася значуща подія для православних укра...