Хіти тижня. У Держдумі РФ закликали Путіна розпочати Третю світову війну

Політик вважає, що військову агресію потрібно, в першу чергу, направити на Ізраїль, з ініціативи якого нібито сталася катастрофа російського літака Іл-20.

У прямому ефірі пропагандистського ток-шоу «Вечір з Володимиром Соловйовим» на каналі «Росія 1» депутат Держдуми РФ, одіозний лідер ЛДПР Володимир Жириновський закликав Кремль почати Третю світову війну у відповідь на збиті російського літака Іл-20, передають Патріоти України.

Зокрема, політик вважає, що військову агресію потрібно, в першу чергу, направити на Ізраїль, з ініціативи якого нібито сталася катастрофа.

«Сейчас наш президент, как в 1941 году Сталин, должен принять решение: начать или ждать еще очередную провокацию. Мы дождались — и потеряли полстраны и миллионы погибших. А если бы Сталин принял правильное решение, мы бы 20 июня расколошматили бы все дивизии, которые стояли для нападения, война бы по-другому пошла. Так что здесь вопрос, кто первый», - неадекватно висловився лідер ЛДПР.

Як відомо, свого часу Жириновський заявив, що Україна нібито винна в розпалюванні Третьої світової війни і пригрозив, що Київ незабаром стане об'єктом агресії.

"Азербайджанські війська прорвали фронт, і цей пролом Вірменії вже нічим закрити", - Бутусов про ситуацію в Нагірному Карабаху

понеділок, 19 жовтень 2020, 16:15

"27 вересня почався наступ Азербайджану в Карабасі і через три тижні на південному фронті азербайджанські війська прорвали фронт і цей пролом Вірменії вже нічим закрити. Вірніше, у Вірменії залишаються мотивовані бійці, залишається особистий героїзм, а...