Хіти тижня. У Гундяя вибухнули черговою порцією образ у бік України

РПЦ назвала "жалюгідним видовищем" інтронізацію митрополита Православної церкви України Єпіфанія.

прес-секретар патріарха Кирила Олександр Волков

Про це повідомляє Telegram-канал 360tv, передають Патріоти України.

"Жалюгідний видовище. Константинопольський патріархат залишився в повній самоті зі своєю клонованою "овечкою Доллі", - зазначив прес-секретар патріарха Олександр Волков.

Також він звернув увагу на рівень присутніх в церкві. На його думку, на церемонії зібралися гості невисокого статусу. З цього він зробив висновок: помісні православні церкви не підтримали рішення Константинополя по установі нової церковної структури на Україні.

У Мінську та інших містах Білорусі поновилися сутички: Силовики затримують і б'ють людей, кидають гранати у натовп (фото, відео)

понеділок, 10 серпень 2020, 21:02

Наступного дня після кривавого силового розгону мітингу білоруси знову вийшли на протести. Напередодні мітингарі закликали один одного краще підготовуватися, діяти злагоджено та очікувати на повторний жорсткий розгін. Підготовка була недаремною: силови...

Бацька гасить вогонь революції: ​Великий білоруський завод зупинився через страйки, туди оперативно понаїхали автозаки

понеділок, 10 серпень 2020, 20:40

На 11 серпня в Білорусі оголошено про намір промести загальнонаціональний страйк. У Білорусі призупинило роботу велике метпідприємство - БМЗ в місті Жлобіні. Кілька цехів Білоруського металургійного заводу оголосили страйк до 12 серпня. Тим часом до пі...