Хіти тижня. У мережі показали, як на початку лютого 2014 року Росія готувалася до захоплення Криму (фото)

Київський сепаратист Андрій Сєлезов, який втік з України, опублікував фото, які свідчать, що Росія на початку лютого 2014 року вже готувалася до захоплення Криму.

Знімки Сєлезов розмістив на своїй сторінці в Faceboook, передають Патріоти України.

Знайшов в своїх особистих архівах цікаві фото. Знято 7 лютого 2014 року в Санкт-Петербурзі з Невського автомобільного моста, на станції СПб-Московський-Сортувальний. Точно пам'ятаю, що в той день відкривалася олімпіада в Сочі", - зазначив Сєлєзов.

"До початку відомих кримських подій 19 діб. На платформах видно готові до перекидання (куди?) бронеавтомобілі "Тигр" і не нові з заводу, а що вже знаходяться в строю (на них є армійські номера). Може звичайно збіг, але мені здається, що саме ці автомобілі, через 19-20 днів, радісні кримчани побачили на вулицях своїх міст", - написав сепаратист.Нагадаємо, Андрій Сєлєзов під час Революції Гідності - активний учасник "Антимайдану". Після отримання легких тілесних ушкоджень на початку лютого 2014 року на Хрещатику втік до Росії.

В УПЦ МП у паніці: Священники держави-агресора не зможуть піти в українську армію

середа, 1 грудень 2021, 11:58

"Дійсно, у прийнятому законі відсутня пряма норма, яка би забороняла релігійним організаціям, що належать до об’єднання з центром у Росії (зокрема тим, які належать в Україні до Московського патріархату) направляти своїх капеланів до українського війсь...

"Нас 65 мільйонів": Зеленський заявив, що внесе до Ради законопроект про подвійне громадянство

середа, 1 грудень 2021, 11:22

Президент України Володимир Зеленський сьогодні внесе до Ради законопроект про подвійне громадянство. За його словами, в світі 65 млн українців, зазначають Патріоти України. Він заявив, що для українців, які мешкають у США, Канаді, ЄС, є важливим питан...