Хіти тижня. У мережі показали, як на початку лютого 2014 року Росія готувалася до захоплення Криму (фото)

Київський сепаратист Андрій Сєлезов, який втік з України, опублікував фото, які свідчать, що Росія на початку лютого 2014 року вже готувалася до захоплення Криму.

Знімки Сєлезов розмістив на своїй сторінці в Faceboook, передають Патріоти України.

Знайшов в своїх особистих архівах цікаві фото. Знято 7 лютого 2014 року в Санкт-Петербурзі з Невського автомобільного моста, на станції СПб-Московський-Сортувальний. Точно пам'ятаю, що в той день відкривалася олімпіада в Сочі", - зазначив Сєлєзов.

"До початку відомих кримських подій 19 діб. На платформах видно готові до перекидання (куди?) бронеавтомобілі "Тигр" і не нові з заводу, а що вже знаходяться в строю (на них є армійські номера). Може звичайно збіг, але мені здається, що саме ці автомобілі, через 19-20 днів, радісні кримчани побачили на вулицях своїх міст", - написав сепаратист.Нагадаємо, Андрій Сєлєзов під час Революції Гідності - активний учасник "Антимайдану". Після отримання легких тілесних ушкоджень на початку лютого 2014 року на Хрещатику втік до Росії.

Армія РФ піде з Криму і Донбасу, але це не кінець війни, - генерал Романенко

понеділок, 26 вересень 2022, 9:30

Ексзаступник начальника Генерального штабу ЗСУ генерал-лейтенант Ігор Романенко вважає, що якщо Україна досягне ще одного успіху оперативного рівня, то військові дії можуть бути припинені, а Росія може погодитися на виведення своїх військ з території н...

Почалося? Голову призовної комісії розстріляли у військкоматі Іркутської області РФ

понеділок, 26 вересень 2022, 9:28

У військкоматі Усть-Ілімська Іркутської області Російської Федерації сталася стрілянина у військкоматі, поранено начальника призовної комісії, стріляв 25-річний чоловік - його затримано, передають Патріоти України. Деталі: 26 вересня чоловік вчинив стр...