Хіти тижня. У Мюнхені питання поставили прямо: Тимошенко пообіцяла голові МВФ, що у разі її перемоги ніяких популістичних знижок на газ для населення не буде

Одна справа виступати на мітингах, навертаючи до собі виборців. Інша - тримати відповідь перед найбільшим кредитором по "гамбургському рахунку", тут гасла не працюють, лише економічне обгрунтування. Послати "МВФ" не вдасться - інакше економічний колапс

Юлії Тимошенко дуже важливо показати себе провідним західним потугам в якості адекватного політика, з котрим можна мати справу, зазначають Патріоти України. Однак в силу вибраної передвиборчої стратегії вона потрапляє в "ножиці" взяємо виключних обіцянок - одне для виборців, інше - закордонним кредиторам, завдяки котрим кризова економіка України тримається на плаву. Про це пише політолог та відомий "порохобот" Павло Нусс:
"Ну вот и конец сказке, которую украинцам пыталась втюхать Юльвладимировна.
Не понятно в какой роли, но присутствующяя на Мюнхенской конференции по Безопасности Тимошенко, ВНИМАНИЕ, публично признала абсурдным её обещание снизить цену на газ для населения вдвое и высказались за рыночную цену.
Это произошло не по желанию Тимошенко выглядить адекватной перед влиятельными политикам, экспертами и бизнес-лидерами, а из-за умения модератора ставить правильные вопросы выступающему.
Своим выступлением Тимошенко подтвердила тезис о том, что её нельзя допускать к управлению государством ровно как и Зеленского, потому что Украину просто откажутся воспринимать серьёзно."

Росія може красно дякувати Трампу: Ірак націоналізує найбільший нафтовидобувний актив Лукойлу"

п’ятниця, 9 січень 2026, 8:30

Уряд Іраку схвалив націоналізацію оператора родовища Західна Курна-2, 75% якого належить російській компанії Лукойл. Причиною стали санкції США проти російських нафтових компаніій, повідомило у четвер, 8 січня, агентство Reuters. Зазначаєтся, що держав...

На концерті Кобзона знов аншлаг: Генштаб ЗСУ відзвітував про втрати ворога станом на 9 січня

п’ятниця, 9 січень 2026, 8:21

Як повідомив Генштаб ЗСУ, загальні бойові втрати РФ з 24.02.22 по 09.01.26 орієнтовно склали: