Хіти тижня. ''У Новоросії живуть великороси!'': Пропагандист Путіна влаштував епічну істерику і осоромився

Російський пропагандист, член президії Академії геополітичних проблем Араїк Степанян заявив, що країна-агресор не повинна відмовлятися від України, оскільки там живуть її громадяни - вигадані "великороси", повідомляють Патріоти України.

Саму Україну рупор Кремля назвав "Новоросією". Неадекватний спіч Степаняна пролунав в ефірі пропагандистської програми "60 хвилин" на телеканалі "Россия 1".

Приводом для нього стало питання скандальної пропагандистки Ольги Скабеєвої про те, чому Росія повинна брати участь у газових переговорах з Україною у Брюсселі.

"Ми знаємо, що там є наші росіяни, які перебувають у заручниках у "терористів", "злочинців" в особі сучасного українського керівництва. Є росіяни, "великороси", які живуть у "Новоросії". Вони — росіяни, і Росія не може їх кинути напризволяще і сказати: "Ось, ми вас караємо, закриваємо газ, мерзніть усі". Ми так не можемо робити. Бо Росія любить своїх громадян, любить всю Україну, український народ, який перебуває у заручниках сестри-людожерки, Еллочки-людожерки. Вона взяла владу", — відповів ведучій Степанян.

Ердоган заявив, що не може розірвати зв'язки з Росією, але заявив, що війна нікому не треба

четвер, 19 травень 2022, 16:44

Туреччина хоче зберігати баланс у відносинах з Росією та Україною, і не готова розірвати відносини з жодною з них. Країна готова стати елементом стабільності у європейському регіоні. Про це під час зустрічі з молоддю заявив президент Туреччини Реджеп Т...

З "Азовсталі" продовжують евакуйовувати захисників Маріуполя

четвер, 19 травень 2022, 16:28

В Генштабі ЗСУ повідомили, що станом на 19 травня продовжуються заходи з евакуації українських військових з Маріуполя. Водночас інтенсивність бойових дій на Маріупольському напрямку знижена. Про це розповів заступник начальника Головного оперативного у...