Хіти тижня. У окупантів істерика - "Хунта" пішла у наступ!": ЗСУ задіяли на передовій винищувачі, штурмовики, танки та іншу бронетехніку (відео)

Тактичні навчання із залученням винищувачів, штурмовиків, танків та іншої бронетехніки проводилися на передових позиціях, що стривожило окупантів.

Навчання на Приазовському напрямку. Фото: скріншот з відео.

Українські військовослужбовці провели масштабні тактичні навчання на Приазовському напрямку в зоні проведення ООС, щоб перевірити боєготовність військ. Про це інформує прес-центр Об'єднаних сил в Facebook, передають Патріоти України.

«Будь-який український командир повинен мати в своєму підпорядкуванні сильну артилерію і резерв», - заявив командувач ОС Сергій Наєв, який керував навчаннями.

Тактичні навчання із залученням винищувачів, штурмовиків, танків та іншої бронетехніки проводилося на передових позиціях, що стривожило окупантів. Російські пропагандисти не залишилися осторонь і стали публікувати замітки зі «страхітливими» заголовками про бойову готовність ЗСУ.


Чекісти вже не врятують недоімперію? Ексочільник ГУР та СЗР заявив, що російські спецслужби досягли крайньої стадії деградації. Подробиці

неділя, 1 лютий 2026, 7:27

Спецслужби Росії зараз перебувають на останньому, четвертому рівні деградації, що характеризується повною авторитаризацією та відсутністю здатності приймати незалежні рішення. Про це в інтервʼю Radio NV заявив колишній очільник Головного управління ро...

На концерт Кобзона повертається аншлаг: Генштаб ЗСУ відзвітував про втрати ворога станом на 1 лютого

неділя, 1 лютий 2026, 6:49

Як повідомив Генштаб ЗСУ, загальні бойові втрати РФ з 24.02.22 по 01.02.26 орієнтовно склали: