
Україна продовжуватиме відправляти свої кораблі через Керченську протоку завжди, бо Азовське море - це частина України. Про це заявив міністр оборони України Степан Полторак в інтерв'ю телеканалу ZIK, повідомляють Патріоти України.
"Перехід перший і другий не відрізнявся ніяк за організацією та підготовкою порядку проходу, за плануванням він був здійснений планово. Що стосується провокацій: Російська Федерація подивилася на те, що в наших планах є подальші проходи через Керченську протоку і є бажання посилити наше угрупування в Азовському морі, тому вони якраз і використали другу спробу для того, щоб здійснити провокацію з кораблями", - зазначив Полторак.
За його словами, будуть і наступні проходи українських кораблів через Керченську протоку. "Буде і 20, і 30, і 100, і це буде завжди, тому що Азовське море — це частина України, Маріуполь, Бердянськ наші порти це частина України, це частина нашої економіки. І ми точно не відмовимося від нашого права вільного проходу через Керченську протоку з дотриманням всіх міжнародних норм і права", - акцентував Полторак.
Німецький автовиробник Volkswagen готує новий масштабний план економії, який може передбачати скорочення до 100 тисяч працівників у різних країнах світу протягом найближчих років. Про це повідомляє профільне видання Manager Magazin із посиланням на вла...
Для росіян тимчасово окупований Крим стає все більшою проблемою. Через постійні удари по шляхах постачання на півострові виникає гострий дефіцит усього — від пального до їжі, і з кожною новою атакою ситуація лише погіршується. Про це повідомив заступни...