Хіти тижня. У скреп буде істерика: Ще три парафії перейшли з УПЦ МП до нової української церкви

субота, 22 грудень 2018, 23:17

Ще три парафії на Вінниччині перейшли з церкви Московського патріархату до нової Православної церкви України, повідомляють Патріоти України.

За її даними, такий крок зробили парафія храму святої великомучениці Параскеви села Тютьки Вінницького району, а також парафії сіл Рівець і Коло-Михайлівки.

В єпархії розповіли, що парафія села Тютьки разом із настоятелем отцем Іваном Просяновським свій вибір зробила ще напередодні Об'єднавчого собору, а вже на Миколая, 19 грудня, підтвердила своє попереднє рішення і приєдналася до Православної церкви України.

"За богослужінням підносилися молитви за Предстоятеля ПЦУ Блаженнішого Митрополита Київського і всієї України Епіфанія та митрополита Вінницького і Барського Симеона", – йдеться в повідомленні.

За інформацією єпархії, радісно сприйняли пропозицію перейти під юрисдикцію ПЦУ і в селі Рівець, де отець Іван Просяновський також є настоятелем.

"Парафіяни заявили, що ніколи не сумнівалися у своєму священикові і будуть раді разом із ним надалі молитися в Українській Церкві", – зазначають у прес-службі.

Крім цього, розповідають там, у Вінницькому районі до української помісної православної церкви приєдналася парафія села Коло-Михайлівки, де править благочинний Вінницького району архімандрит Дорофей (Маркевич).

В єпархії нагадали, що саме отець Дорофей разом із митрополитом Симеоном був учасником Об'єднавчого собору у Києві.

На концерті Кобзона тримається аншлаг і висока утилізація автотранспорту росіян: Генштаб ЗСУ відзвітував про втрати ворога станом на 6 серпня

четвер, 6 серпень 2026, 7:05

Як повідомив Генштаб ЗСУ, загальні бойові втрати РФ з 24.02.22 по 06.08.26 орієнтовно склали:

Спокуса Кремля провалилась: Обмін розвідданими між США та Україною повернувся до попереднього високого рівня у критично важливий період для українських військових зусиль - Politico

четвер, 6 серпень 2026, 7:00

За даними видання Politico, співпраця між США та Україною в галузі обміну розвідданими повернулася до попередніх високих показників, передають Патріоти України. . Як ідеться в публікації, "це є довгоочікуваним позитивним поштовхом у критично важливий ...