Хіти тижня. "У этого негодяя Порошенко еще 4-5 месяцев!": Екс-нардеп-утікач на росТБ вимагав віддати Київ Росії (відео)

Кремлівським пропагандистам у московській телестудії допомагали в якості "хлопчиків для биття" два українських політолога.

Ігор Марков

На ефірі у пропагандистів екс-нардеп-утікач Ігор Марков заявив, що таке "непорозуміння", як Україна, повинна припинити своє існування і віддати Росії частину українських територій. Цинічна заява Маркова прозвучала на програмі пропагандиста Соловйова 20 січня, передають Патріоти України.

Спочатку Марков почав з улюбленої "мантри" Кремля про те, що Київ посилає найманців на Донбас, щоб вони вбивали мирне населення і ставших на "захист" "республік" "братів-росіян". Потім він договорився до того, що Україна повинна припинити своє існування і допомогти цьому повинна Росія і Путін.

Далі Марков став брехати про те, що Україна готує багато церковних і військових провокацій, а ченці з монастирів Одеси нібито отримали вказівки їх покинути в зв'язку з отриманням Україною Томосу.

Дивитися відео з 1:13:18:

За словами зрадника України, все йде до того, що Українська держава позбудеться своєї цієї самої державності. "Он (Порошенко - ред.) к этому идет семимильными шагами", - сказав Марков.

"Я за то, чтобы Украина прекратила это недоразумение — свое существование. Верните нам Киев с Юго-Востоком и дальше плетите свою Речь Посполитую, Австро-Венгрию, делайте свою солянку, но без нас!" - цинічно сказав зрадник України.

ЗСУ взяли під контроль ще один населений пункт на Донеччині - ЗМІ

середа, 28 вересень 2022, 21:29

У ЗМІ з'явилася інформація, що ЗСУ також взяли під контроль Зелену Долину. Чекаємо на офіційну інформацію, зазначають Патріоти України.

У окупованому Маріуполі відбулася "сходка" за участю Пушиліна та таємничих гостей із Пітера

середа, 28 вересень 2022, 21:15

Подробиці "сходки" розповів радник мера Маріуполя Петро Андрющенко, передають Патріоти України.