Хіти тижня. Удар для Лукашенка: Україна ввела обмеження на товари з Білорусі

Україна з 25 січня 2019 року ввела спеціальний обмежувальний режим на торгівлю з Білоруссю. Рішення про такі заходи було затверджене в рамках Міжвідомчої комісії з міжнародної торгівлі, повідомляють Патріоти України.

Як пояснили в Міністерстві економічного розвитку і торгівлі, причиною стала нечесна конкурентна боротьба на українському ринку з боку білоруських виробників.

Так, було ухвалене рішення встановити антидемпінгове мито на наступні товари:

— сіль кухонна виварювальна екстра класу;

— лампи розжарювання, вироблені в Білорусі.

Так, за ввезення солі з Білорусі доведеться переплатити 11,85% від її вартості. При цьому для підприємства "Мозирсіль" мито не запровадили, оскільки там було ухвалене рішення встановити мінімальні ціни експорту в Україну.

Лаврову буде важко: Сенат США затвердив проукраїнського Ентоні Блінкена на посаду державного секретаря США

вівторок, 26 січень 2021, 21:19

Пан Блінкена послідовний прихильник надання Україні летальних озброєнь для захисту від російської агресії. Також він заявив про необхідність переглянути зовнішню політику, що проводилася адміністрацією Дональда Трампа, включаючи вихід з ядерної угоди з...

Назвав колаборанткою: Чорновіл вивів з себе Єгорову, вона влаштувала істерику (відео)

вівторок, 26 січень 2021, 21:14

Єгорова в ефірі спробувала повторити улюблений фейк російської пропаганди про те, що Майдан нібито був "переворотом". Чорновіл відреагував різко. "Слухайте, ну, це вже виходить за будь-які межі! (...) Не дає мені слова сказати! Тільки російська пропага...