Хіти тижня. "Україна втратила Азовське море": Жданов зробив гучну заяву про перемогу Москви (відео)

Росія здобула важливу перемогу в гібридній війні проти України, фактично позбавивши її контролю над Азовським морем. Таку думку висловив військовий експерт Олег Жданов, повідомляють Патріоти України.

"Сьогодні ми фактично втратили Азовське море. Воно заблоковане, перетворене фактично на внутрішню водойму. Де-факто воно під контролем Російської Федерації. Навіть іноземні кораблі затримуються, щоб створити максимальні труднощі в судноплавстві", - зазначив Жданов.

"Де-факто ми втратили Азовське море, у нас немає сил і засобів протистояти. Ми не можемо створити конвой з наших військових кораблів і провести торгові судна через Керченську протоку, тим самим забезпечивши судноплавство і життєдіяльність Маріуполя. Ось реальний сценарій гібридної війни - перекривається судноплавство. Маріупольський меткомбінат і порт - це містоутворюючі підприємства. Якщо вони зупиняються - в місті соціальний вибух", - заявив він.

Військовий експерт також висловив обурення тим, що Україна "офіційно мовчить". "Ми хіба б'ємо на сполох, що у нас відбирають Азовське море? Де офіційні заяви, що порушуються міжнародні правила судноплавства? Ми мовчимо - ось у чому головна проблема!" - підкреслив він.

Жданов також зазначив, що ситуація на сході України сьогодні влаштовує Кремль. "Що стосується сходу України - "іхтамнєт". Там ведуть бойові дії "якісь бойовики". Голос Донбасса ми "повинні почути" і фактично федералізувати країну. Це той хвіст, за який тримають собаку. Російську сторону в цьому плані фактично все влаштовує. Будь-яка агресія з боку Росії на сьогоднішній день буде легалізацією цієї війни. Росії треба буде підняти триколор і послати солдатів вперед. Ви ж розумієте, яка реакція буде з боку Заходу на будь-які військові дії з боку Росії ", - додав він.


Джерело: Обозреватель

Хто допомагає Путіну поповнювати ракетні запаси: Військовий експерт розповів секрети

понеділок, 26 вересень 2022, 12:56

Росія не може виробляти ракети через брак мікросхем іноземного виробництва. Олександр Коваленко, військовий експерт пояснив, чи зможе Росія знайти союзників, які допоможуть їй поповнити запаси ракет. Про це він розповів у інтерв’ю ТСН.ua, передають Па...

Куди цілитиметься Росія та яким може бути ядерний удар по Україні - прогноз аналітиків

понеділок, 26 вересень 2022, 12:52

Російська армія зазнає в Україні поразки. Тому чутки про те, що Путін наважиться застосувати ядерну зброю, продовжують поширюватися. Експерти висловлюють різні думки щодо цього, передають Патріоти України. Журналісти французької агенції AFP поговорили ...