Хіти тижня. Українка, або Ніде правди діти: Роксолану в Туреччині більше не називатимуть росіянкою

Жінка, що «крутила» турецькою політикою за життя свого чоловіка та сина, походила з українського Поділля, і ніяк не могла бути росіянкою. Турецька сторона нарешті відреагувала на доводи української дипломатії.

У Стамбулі в усипальні дружини султана Сулеймана I Роксолани змінений текст напису про нібито її російське походження. Про це в Тwitter повідомляє посольство України в Туреччині, зазначають Патріоти України.

«Поступово відновлюємо історичну правду: на звернення посольства України в Туреччині турецька сторона вилучила текст напису про нібито російське походження дружини султана Сулеймана Першого Роксолани у її усипальниці в мечеті Сулейманіє», - йдеться в повідомленні.

Московська пропаганда намагається ігнорувати цей інформаційний "пустячок". Хоча під час масової демонстрації дуже протяжного турецького серіалу «Великолепный век» повідомлення про «російську імператрицю» Османської імперії не сходили з топів російських ЗМІ.

Офіс Венедіктової доручив СБУ перевірити ймовірну співпрацю Нацкомітету спорту інвалідів з окупаційною "владою" Криму

вівторок, 26 січень 2021, 20:15

Офіси Генерального прокурора Ірини Венедіктової, голови Служби безпеки України Івана Баканова і керівництво інших правоохоронних органів надали відповіді на запити про співробітництво посадових осіб Національного комітету спорту інвалідів України з оку...

Каже про аферистів, що оббрехали чудову людину, лякає Порошенком та розколом фракції: Після публічної "порки" від Зеленського Дубінський записав відеозвернення до президента (відео)

вівторок, 26 січень 2021, 19:56

Досвідчений телепропагандист апелює до чуттєвих тем для ВОЗ, переходячи від погроз до благань і навпаки. Народний депутат Олександр Дубінський просить главу держави Володимира Зеленського про особисту зустріч. Потрібне відеозвернення він опублікував на...