Хіти тижня. Український фактор: Чому вихід США із Договору про ліквідацію ракет середньої дальності обернеться справжнім пеклом для Росії та її головного "многоходовщика" (відео)

У тому випадку, якщо США розірвуть Договір про ліквідацію ракет середньої і меншої дальності, це автоматично виключить з цього договору і Україну.

Про це розповів аналітик Інституту світової політики Микола Белесков, передають Патріоти України.

За його словами, в такому випадку українські ракетно-тактичні комплекси більше не будуть обмежені дальністю в 500 кілометрів, яка унеможливлювала нанесення удару по Москві.

"Коли створюють зараз оперативно-тактичні ракетні комплекси... наприклад, новий наш "Сапсан/Грім-2" теж обмежений цією угодою, тобто дальність наших ракет поки не може бути більше 500 км", - уточнив Белесков.

Якщо ж ця угода перестане діяти, пояснив аналітик, і якщо Україна матиме можливості масово наростити виробництво своїх ракетних комплексів середньої дальності - це дозволить створити ефективний метод стримування російської агресії шляхом ракетної загрози містам РФ.

"Але інша справа в тому, наскільки українська економіка здатна це зробити..." - резюмував Белесков.

Джерело: Обозреватель

Нардепка від "Батьківщини" прийшла в Раду із мінісумочкою Gucci за $ 2000 (фото)

четвер, 21 жовтень 2021, 12:59

Зокрема, йдеться про блакитну мінісумочку Шкрум – на засіданні парламенту 21 жовтня нардепка не знімала її навіть під час голосування. На офіційному сайті бренду Gucci аксесуар розміщений під назвою GG Marmont mini top handle bag. Сумка доступна у деся...

"Детонируют снаряды, виден густой черный дым": У окупованому Донецьку влучили у склад БК найманців (фото)

четвер, 21 жовтень 2021, 12:30

«Донецк Куда-то оркам попали «Больше похоже на шахту Куйбышевская на Азотном»;. «В стороне Азотногот черный дым. Густой. Попали куда-то»;. «Донецк. С семи утра мощно арта. Слышно вибрацию… свист снаряда… кудаа то падает»;. «В стороне Азотного кроме гус...