Хіти тижня. "Уважний" слухач: Український міністр заснув під час виступу Порошенка в ООН (відео)

​Ще один конфуз стався на Генасамблеї ООН. Під час виступу Петра Порошенка на Генасамблеї ООН глава зовнішньополітичного відомства Павло Клімкін міцно спав.

На записі трансляції виступу президента України чітко видно, що глава МЗС солодко спить у своєму кріслі. На кадрах видно перша леді Марина Порошенко, в.о. міністра охорони здоров'я Уляна Супрун, а також «сплячий» Клімкін, передають Патріоти України.

Під час виступу на засіданні ГА ООН Порошенко звинуватив Росію в спробі окупувати Азовське море і закликав ввести санкції відносно Москви.

Користувачі активно коментують цей ролик, при цьому вони начебто не помічають сплячого Клімкіна на відео. «Я захоплююся моїм, нашим Президентом .. Так, я пишаюся Вами, Петро Олексійович! Дай Бог Вам здоров'я і успіхів в особистому житті і в усіх справах!», «Порошенко наш президент, перемога буде за Україною!!!!», «Порох красень, з усіх найдостойніший, хто б що не говорив», - пишуть українські користувачі.

Джерело: 5 канал

Так починався Слов’янськ

четвер, 9 квітень 2020, 8:50

“Російська весна” на кінець першої декади квітня 2014 року мала всі ознаки того, що невдовзі припиниться як явище. Депутати обласних рад не підтримали вимог, які надиктувовалися радниками із Кремля, у жодній з областей України. Вимоги мали включати нев...

Хіти тижня. Криза робить Москву поступливою: Три екс-посли США написали Трампу відкритий лист про війну на Донбасі

четвер, 9 квітень 2020, 6:00

У розпал шкоди для охорони здоров'я і глобальної економіки пандемія COVID-19 може надати несподівану можливість дозволити війну на Донбасі і протистояти нападкам президента Росії Володимира Путіна на на міжнародні норми поведінки. Про це йдеться в спіл...