Хіти тижня. В Ізраїлі все знають: "Росія в Сирії прострелила собі обидві ноги", - рабин Шмулевич

Кремль в люті за збитий ІЛ-20 викрив себе імпульсивним рішенням ,чим завдав своїй «гібридній» політиці більшого удару, ніж втрата військово-транспортного літака

Россия в Сирии прострелила себе обе ноги

«За повідомленнями арабських ЗМІ російська (!) військова поліція - саме російська, ще раз! - заарештувала командувача ВПС Сирії в рамках розслідування загибелі російського літака. Генерал доставлений в російську в'язницю на базі Хмейнім», - цитують Патріоти України популярного політолога і релігійного діяча Авраама Шмулевича і продовжують:

«Думаю, всі зацікавлені сторони з великим інтересом сприйняли це повідомлення. І буде воно мати далекосяжні наслідки. Доля сирійського генерала навряд чи когось сильно засмучує.

Але виходить, що саме Росія - повний господар в Сирії. Асад і його генерали - просто ширма. якщо російська поліція арештовує їх як хоче.

І значить - не сирійські генерали, а саме Росія несе відповідальність за все, що робить сирійська армія. У тому числі - за всі випадки застосування хімзброї.

І якщо сирійські ВПС знову застосують хімічну зброю - то відповідальна за це буде саме Росія. Самі розписалися в отриманні».

Підбурював громадян України до держзради: СБУ повідомила про підозру співробітнику Генштабу РФ

середа, 27 травень 2020, 0:32

У 2017 році підозрюваний, зокрема, схилив заступника керівника Протоколу Прем’єр-міністра України до державної зради. У СБУ зазначається, що підозрюваний перебуває у РФ на посаді начальника оперативного відділу розвідувального управління штабу Західног...

"Зеленський обіцяв, що українці побачать "дзвінки" Порошенку. Ось вони", - нардеп Гончаренко

середа, 27 травень 2020, 0:21

Депутат вважає, що за допомогою ДБР Зеленський "розправляється" зі своїм попередником. Депутат Верховної Ради Олексій Гончаренко на своїй сторінці в Facebook прокоментував скандал з "візитом" ГБР на виставку особистої колекції екс-президента України Пе...