Хіти тижня. В Ізраїлі все знають: "Росія в Сирії прострелила собі обидві ноги", - рабин Шмулевич

Кремль в люті за збитий ІЛ-20 викрив себе імпульсивним рішенням ,чим завдав своїй «гібридній» політиці більшого удару, ніж втрата військово-транспортного літака

Россия в Сирии прострелила себе обе ноги

«За повідомленнями арабських ЗМІ російська (!) військова поліція - саме російська, ще раз! - заарештувала командувача ВПС Сирії в рамках розслідування загибелі російського літака. Генерал доставлений в російську в'язницю на базі Хмейнім», - цитують Патріоти України популярного політолога і релігійного діяча Авраама Шмулевича і продовжують:

«Думаю, всі зацікавлені сторони з великим інтересом сприйняли це повідомлення. І буде воно мати далекосяжні наслідки. Доля сирійського генерала навряд чи когось сильно засмучує.

Але виходить, що саме Росія - повний господар в Сирії. Асад і його генерали - просто ширма. якщо російська поліція арештовує їх як хоче.

І значить - не сирійські генерали, а саме Росія несе відповідальність за все, що робить сирійська армія. У тому числі - за всі випадки застосування хімзброї.

І якщо сирійські ВПС знову застосують хімічну зброю - то відповідальна за це буде саме Росія. Самі розписалися в отриманні».

"Ліпше померти гордо, аніж повзати на колінах": Призначений Зеленським глава Київської ОДА подав у відставку

неділя, 20 жовтень 2019, 13:30

Голова Київської обласної державної адміністрації Михайло Бно-Айріян не пояснив причини своєї відставки, заяву він підписав сьогодні. Голова Київської обласної державної адміністрації Михайло Бно-Айріян написав заяву про звільнення. Про це він повідоми...

Хіти тижня. "Зеленського у Ростов не пустять. У нього земля палатиме під ногами", - Портников

неділя, 20 жовтень 2019, 13:00

У Росії є проста мета – дестабілізувати Україну. І Зеленського вона просто хоче використати як інструмент цієї дестабілізації. «У Росії є проста мета – дестабілізувати Україну. І Зеленського вона просто хоче використати як інструмент цієї дестабілізаці...