Хіти тижня. Вдарити по окупанту: Військові ЗСУ отримали перші БТР-4 з нової української бронесталі (фото)

Державне підприємство "Харківське конструкторське бюро машинобудування імені Морозова", що входить до складу держконцерну "Укроборонпром", передало українській армії перші сім БТР-4, виготовлених із нової вітчизняної броні. Про це заявила прес-служба держконцерну, повідомляють Патріоти України.

"За своїми характеристиками ця спецсталь відповідає найвищим світовим стандартам. Корпуси для БТР-4 виготовлено на Лозівському ковальсько-механічному заводі. На сьогодні у виробництві знаходяться близько 40 таких корпусів", - сказано в повідомленні.

В "Укроборонпромі" додали, що Лозівський ковальсько-механічний завод спільно з Харківським конструкторським бюро імені Морозова та науково-дослідним інститутом конструкційних матеріалів "Прометей" налагодили технологію виготовлення корпусів зі спецсталі марки "71".

Як повідомляв УНІАН, на початку жовтня «Укроборонпром» передав армії 16 танків Т-80 і Т-64, відновлених на держпідприємстві "Харківський бронетанковий завод", а також п'ять БТР-4 нового покоління, виготовлених на держпідприємстві "Харківське конструкторське бюро машинобудування імені Морозова".

З архіву ПУ. І пішов кримнашист на кримнашиста: Лоліта Мілявська в футболці "тобі п@зда" попередила Путіна про наслідки репресій проти Навального і десятків тисяч тих, хто вийшов на вулиці (відео)

понеділок, 24 січень 2022, 14:00

Крім того артистка розповіла про своє ставлення до нових законів РФ і застерегла владу від повторення білоруського сценарію напередодні масових мітингів у багатьох містах Росії. У п'ятницю, 22 січня 2021 року, за день до масових мітингів в Росії в підт...

Дати агресору по пиці: Українцям заборонили стояти поруч з символікою РФ на Олімпіаді

понеділок, 24 січень 2022, 13:49

Українські спортсмени, які виступлять на зимовій Олімпіаді-2022 у Пекіні, не будуть публічно спілкуватися з росіянами і перебувати поруч з державною символікою Росії, зазначають Патріоти України. . Представники збірної України отримали спеціальні реко...