Хіти тижня. Верховна Рада України дозволила залучати на військову службу осіб, визнаних непридатними

Йдеться про військовослужбовців військової служби за контрактом з числа громадян України, які під час військової служби були визнані непридатними для цієї служби за станом здоров'я.

Парламентарії 241 голосом підтримали у другому читанні та в цілому відповідний законопроект, передають Патріоти України з посиланням на "УНН".
Йдеться про військовослужбовців військової служби за контрактом з числа громадян України, які під час військової служби були визнані непридатними для цієї служби за станом здоров'я, за результатами захворювань, поранень (травм, контузій, каліцтв), отриманих при виконанні обов'язків військової служби, що призвело до встановлення їм інвалідності та часткової втрати працездатності без встановлення інвалідності.
Це не стосується розумових, сенсорних, психологічних недоліків, порушень психіки, поведінки та інших захворювань, визначених Міністерством оборони України та іншими центральними органами виконавчої влади, які відповідно до закону здійснюють керівництво військовими формуваннями.
Крім того, особам, на яких поширюється цей закон не дозволять служити в Державній прикордонній службі України, СБУ та Службі зовнішньої розвідки України.
Опублікував: Олег Устименко

Хіти тижня. "Роскошное мирное предложение от Путина, вы не находите? Дьявол действительно кроется в деталях", - Сазонов

п’ятниця, 22 листопад 2019, 11:30

Президент РФ запропонував провести розведення військ по всій лінії розмежування в Донбасі. "Народная мудрость гласит, что дьявол кроется в деталях. Другая, не менее мудрая сентенция предостерегает от врагов, делающих вам подарки. Так что когда президен...

Хіти тижня. Нардеп Скороход розповіла про зашифровані вказівки Разумкова під час голосувань

п’ятниця, 22 листопад 2019, 11:00

Парламентська фракція "Слуга народу" під час сьогоднішнього засідання фракції виключила Ганну Скороход зі свого складу. Народний депутат України Анна Скороход, яку вирішили виключити з фракції "Слуга народу", підтвердила, що під час голосування у Верхо...