Хіти тижня. Верховна Рада України дозволила залучати на військову службу осіб, визнаних непридатними

Йдеться про військовослужбовців військової служби за контрактом з числа громадян України, які під час військової служби були визнані непридатними для цієї служби за станом здоров'я.

Парламентарії 241 голосом підтримали у другому читанні та в цілому відповідний законопроект, передають Патріоти України з посиланням на "УНН".
Йдеться про військовослужбовців військової служби за контрактом з числа громадян України, які під час військової служби були визнані непридатними для цієї служби за станом здоров'я, за результатами захворювань, поранень (травм, контузій, каліцтв), отриманих при виконанні обов'язків військової служби, що призвело до встановлення їм інвалідності та часткової втрати працездатності без встановлення інвалідності.
Це не стосується розумових, сенсорних, психологічних недоліків, порушень психіки, поведінки та інших захворювань, визначених Міністерством оборони України та іншими центральними органами виконавчої влади, які відповідно до закону здійснюють керівництво військовими формуваннями.
Крім того, особам, на яких поширюється цей закон не дозволять служити в Державній прикордонній службі України, СБУ та Службі зовнішньої розвідки України.
Опублікував: Олег Устименко

Росії загрожує українська пастка в Чорному морі. "Нептун" сплутав переможні плани Кремля, - Forbes

четвер, 9 липень 2020, 6:10

Справжню загрозу російському флоту в Чорному морі несуть новітні протикорабельні ракети, які закуповує та розробляє Україна у своїх, вітчизняних підприємств. Кілька років напруженої роботи призвели до того, що нвйбільш вразливий для російського наступу...

Україна з Польщею створили протитанковий ракетний комплекс "Пірат", характеристики та перші фото

четвер, 9 липень 2020, 5:45

В рамках співпраці між українським підприємством ДержККБ "Луч" і польською компанією Mesko був створений легкий протитанковий комплекс ПТРК "Пірат", зазначають Патріоти України. Польська сторона вперше надала фото нової розробки - насамперед нової керо...