Хіти тижня. "Весело вийшло": Кандидат у президенти України не помітив, що коментує не свою передвиборчу програму, а партії Гітлера

Сергій Каплін коментував тези програми НСРПН протягом 20 хвилин.

Сергій Каплін. Фото: скріншот з відео.

Кандидат у президенти України, нардеп від Блоку Петра Порошенка Сергій Каплін 15 лютого в ефірі "5 каналу" не зміг відрізнити свою передвиборчу програму від написаної 1920 року програми Націонал-соціалістичної робітничої партії Німеччини (НСРПН), яку очолював Адольф Гітлер. Про це у Facebook повідомив журналіст телеканала Юрій Гудименко, один із ведучих телепрограми, передають Патріоти України.

"Ми покликали у наше шоу соціаліста Капліна, і я під виглядом дискусії про його передвиборчу програму почав зачитувати йому за списком пункти із програми НСРПН (так звані "25 пунктів"). Читаю один пункт, другий, третій поспіль... Каплін нічого не помічає, коментує, як свою програму, сперечається, захищає кожен пункт, розповідає, як він буде ухвалювати закони за цими пунктами... 20 хвилин це тривало. Потім я не витримав і повідомив йому, що цю програму писав не Каплін, а Гітлер. Співгромадяни", – написав він.

Журналіст назвав те, що сталося, майстер-класом на тему "Як у прямому ефірі 20 хвилин читати програму Гітлера і щоб тобі нічого за це не було". "Кумедно вийшло. Треба б і інших кандидатів на звання президента протестувати. Б'юся об заклад, що своєї програми з них не те, щоб писав, а читав, у кращому разі, кожен третій", – зазначив Гудименко.

Із запису програми випливає, що Каплін, дізнавшись про розіграш, заявив, що тези його програми "можливо, збігаються" із книгою, яку журналіст "постійно читає і вивчає". "Я історик за освітою, мені можна", – зазначив Гудименко. Каплін є лідером Соціал-демократичної партії України.

Хіти тижня. Московський план "Барбаросса": Опубліковано стратегію розгрому Росією України впродовж 14 днів

субота, 20 липень 2019, 18:30

Реалізація плану нападу планувалася на квітень-травень 2015 року. Центр «Миротворець» опублікував діючий план Росії по нападу на Україну. Росія планує захопити всю Лівобережну Україну за 14 днів, інформують Патріоти України.

Так тримати: Нове керівництво найбільшого телеканалу Грузії повернуло до роботи журналіста, який брудно вилаяв у ефірі Путіна, його маму і тата

субота, 20 липень 2019, 18:05

Власник каналу не збирається втручатися в редакційну політику. Новий гендиректор телеканалу Руставі 2 Паата Салія вважає, що відсторонений на два місяці від роботи журналіст Георгій Габунія після закінчення цього терміну зможе повернутися в ефір. Про ц...