Хіти тижня. "Выгоняли бесов из депутатов "Народного фронта": Шуфрич абсурдно прокоментував бійку в парламенті (відео)

Сьогоднішній день надовго запам'ятається українському суспільству через жорстку бійку нардепів з фракцій "Народний фронт" і "Опозиційний блок", яка для останніх закінчилася плачевно.

Скандальний нардеп Нестор Шуфрич, даючи коментар щодо бійки в Раді під час голосування за перейменування УПЦ МП, заявив, що він нібито не бачив того, хто його вдарив під час засідання українського парламенту, передають Патріоти України.Далі пан Шуфрич пішов у містику і повідомив, що нібито в деяких народних депутатів з "Народного фронту" "вселилися біси, а "опозиціонери" їх виганяли". Наостанок одіозний нардеп повідомив, що він зірвав плакат з Медведчуком, так як нібито на трибуні Верховної Ради України не повинно бути мистецтв подібного роду.

"Это – пробка на ВЫЕЗД из Белгорода прямо сейчас": Ситуація та настрої змінилися не тільки в Криму (відео)

субота, 20 серпень 2022, 0:16

"Это – пробка на ВЫЕЗД из Белгорода прямо сейчас. Огромная, многокилометровая. Одно из свидетельств, что ситуация таки понемногу переламывается в пользу Украины - спасибо союзникам и ЗСУ", - написав політтехнолог Олексій Голобуцький на своїй сторінці у...

Якось не віриться вже, що це просто звична зневага: Путін в Сочі знов не подужав вимовити "Касим-Жомарт Кемельули" (відео)

субота, 20 серпень 2022, 0:03

"Путін в Сочі знов не подужав вимовити "Касим-Жомарт Кемельули" і обізвав Токаєва на офіційній зустрічі "уважаемый Касымжан ДжентемлЕвич".)) Якось не віриться вже, що це просто звична зневага. Більше схоже на вікову деменцію: підтоптаний сцар реально н...