Хіти тижня. "В'язень Сенцов має померти": Відомий радянський дисидент пояснив, чому Путін прирік на смерть мужнього українця

Незаконно засуджений в Росії український режисер Олег Сенцов не може припинити голодування, незважаючи на розуміння того, що його вимоги нездійсненні, і що його смерть політики швидко забудуть.

Олег Сенцов

Дану думку озвучив у Facebook відомий дисидент, лікар-психіатр Семен Глузман, який припустив, що глава РФ Володимир Путін щодня отримує інформацію про стан українця, але "категорично не вміє поступатися", передають Патріоти України.

"Тим більше, такій нахабній вимозі якогось там Сенцова: звільнити всіх політичних в'язнів. Саме тому в'язень Сенцов має померти", - написав він.

Глузман порівняв ситуацію режисера зі своєю, коли він припинив голодування в ув'язненні на 114-й день. "Ситуація Сенцова від самого початку голодування гірша за мою. Я голодував у камері штрафного ізолятора, про мій протест світ не знав. І я не вимагав від держави чогось надмірного. Я протестував проти невмотивованого, протизаконного покарання. Лише цього, не звільнення з табору. Про голодування Сенцова знає весь цивілізований світ", - зазначив дисидент.

Він наголосив, що Сенцов не може через страх смерті припинити голодування. Навіть розуміючи, що його вимоги в Росії нездійсненні і що Путін не вміє поступатися.

"Помре Сенцов... Ну і що. Він, Путін і без того в цивілізованому світі нерукоподаваний. Ще одна смерть. Серед багатьох щоденних смертей у протистоянні України та Росії. Політики швидко забудуть про його смерть. Всі політики, і наші, і західні. До наступної окупації, до наступного голодування чергового політичного в'язня", - резюмував Глузман.

Опублікував: Олег Устименко

Порошенко заявив, що сьогодні вночі дуже погано спатимуть прокурори, слідчі, татарови, смирнови, портнови і решта камарильї Зеленського

неділя, 16 січень 2022, 21:43

П'ятий президент і народний депутат Петро Порошенко, якого підозрюють у державній зраді, заявив, що колишній заступник голови Адміністрації президента Януковича Андрій Портнов і чинні заступники керівника Офісу президента Володимира Зеленського "погано...

Вже повідомив Столтенбергу: Харків'янин готовий подарувати свою земельну ділянку НАТО для створення бази Альянсу

неділя, 16 січень 2022, 21:22

У листі йдеться, що громадянин України хоче вступити до НАТО та передати свою земельну ділянку 8,13 гектара для розміщення військової бази Альянсу, повідомляють Патріоти України з посиланням наTelegram-канал "Оперативний ЗСУ". . Згідно з листом, харк...