Хіти тижня. "Відео вбивства Захарченка - постановка", - Лозниця (відео)

Режисер наголосив на неякісних спецефектах і неуважності людини, яка робила відео.

Відомий український режисер Сергій Лозниця вважає, що відео, на якому нібито зображено вбивство ватажка терористичного бандформування «ДНР» Олександра Захарченка, постановочне, передають Патріоти України з посиланням на Укрінформ.

«Відео дуже непереконливо. Зроблене людиною, яка не стежила за script-continuity ( «за сценарієм»), не стежила за другим планом. Якщо ви уважно подивитеся і розберете його, ви побачите, що машини перебувають в різних положеннях. Вони фізично не можуть перескочити в інше місце за ті буквально три або п'ять секунд», - сказав він.

Неякісно зроблені і спецефекти.

«Так, я думаю, що це постановочне відео», - додав Лозниця, уточнивши, що говорить виключно про відео і його слова - лише думка спостерігача.

З архіву ПУ. "Вони всі - слабаки і боягузи": Поклонську розлютило звільнення Сенцова

понеділок, 21 вересень 2020, 17:00

Одіозний політик заявила, нібито "російські спецслужби усе знають про заплановані режисером теракти". Нелегітимний депутат Державної Думи Росії і колишній "прокурор" Криму Наталія Поклонська вибухнула злісними висловлюваннями на адресу звільненого з ро...

"Грязные деньги мира. Кто слил компромат на крупнейшие банки США и Европы и кого он заденет в Украине", - експерти

понеділок, 21 вересень 2020, 15:15

"Мир лихорадит от нового финансового скандала, который получил название FinCen. Мировые СМИ опубликовали данные о мастштабной утечке из американского минфина. Речь о подозрительных финансовых операциях по всему миру", - пише у своєму блозі Вікторія Вен...