Хіти тижня. Відома українська журналістка розповіла про свою кремлівську фанатку (відео)

Офіційний представник МЗС РФ Марія Захарова регулярно надсилає відгуки на популярний проект "Вечір з Яніною Соколовою". Вона передає їх через українських журналістів.

Яніна Соколова

Про це в програмі "Бурчук LIVE" на ObozTV розповіла сама автор інтернет-передачі, передають Патріоти України.

При цьому, підкреслила журналістка, інші кремлівські пропагандисти заблокували її на своїх сторінках в соцмережах.

"Але за очі я знаю, що прес-секретар міністра закордонних справ РФ Сергія Лаврова, Марія Захарова, надсилає через деяких наших журналістів в Росії – не називатиму їх імена – фідбек до моїх випусків. Вона в захваті!" – запевнила Соколова.

За її словами, саме з тих пір, як "Вечір..." отримав перший відгук Захарової, журналістка почала "дзвонити" їй в прямому ефірі.

"Але зрозуміло, все вони грають ролі. Скабєєва, Попов, Дмитро Кисельов... це люди, які вже звикли грати свою роль. І вони не вважають це за сором, вони вважають це частиною професії", – підвела підсумок Соколова.

"Наш головний жінку зарізав": Розслідувачі встановили окупанта, який розповів про вбивство жительки Харківської області

четвер, 1 грудень 2022, 19:15

Журналісти-розслідувачі проєкту "Схеми" ідентифікували російського військового, який розповів телефоном про ймовірне вбивство мирної жительки Харківської області керівником його підрозділу. Ним виявився 34-річний Олег Гасілін. Він служить у 27-й окремі...

Путін "просто" помилився: Макрон знов тягне Україну за стіл переговорів з Гітлером сучасності

четвер, 1 грудень 2022, 18:32

Домовитися з демоном пекла про божу любов. Час цинічних компромісів минув, а французу, котрий звик сидіти на двох стільцях одночасно, схоже зрадило відчуття реальності. Президент Франції Еммануель Макрон вважає можливим проведення мирних переговорів мі...