Хіти тижня. Відомий експерт озвучила тривожний прогноз щодо Закарпаття (відео)

Скандал, що розгорівся між Києвом і Будапештом через Закарпаття, може закінчитися "Угорською весною".

Ірина Верещук

Однак це не буде військовим вторгненням, що повторює сценарій анексії Криму, - розповіла експерт-міжнародник Ірина Верещук, передають Патріоти України.

За її словами, можливо, Угорщина і хоче піти на силовий сценарій, але зараз об'єктивно на це не здатна. "Угорщина - не Росія, у неї немає таких збройних сил. Може, вона і хотіла б, але вона цього не зробить", - пояснила Верещук.

Експерт вважає, що подібний сценарій може бути здійснений руками українських угорців, які проживають на Закарпатті, за допомогою їх голосувань і їх референдумів. "Тобто ми можемо не боятися, що вони введуть якісь умовні війська, як це було з Кримом, де використовували карту наче-росіян, які там проживають. Такого не буде", - заспокоїла вона.

Однак українській владі слід акцентувати увагу як на Закарпатті, так і на інших проблемних регіонах, заявила Верещук. За її словами, подібними діями грішить не тільки Угорщина: Румунія, наприклад, роздала українцям вже 80 тис. паспортів. "Це теж проблема і вона буде лише наростати, якщо ми не виробимо своєї політики щодо подвійного громадянства", - підсумувала експерт.

Джерело: Обозреватель

"Не Росії розповідати, хто занурив Молдову в пітьму": В Кишиневі жорстко відповіли Маші Лавровій

п’ятниця, 2 грудень 2022, 0:26

Міністерство закордонних справ Молдови різко відповіло на твердження офіційної представниці російського зовнішньополітичного відомства Марії Захарової про те, що відключення електроенергії в країні є виною Кишинева. Про це йдеться в коментарі речника М...

ЄС домовився про обмеження ціни на російську нафту - Reuters

четвер, 1 грудень 2022, 23:52

Країни Європейського Союзу в четвер увечері досягли попередньої згоди щодо запровадження граничної ціни на російську нафту: вона попервах становитиме 60 доларів за барель і буде переглядатися кожні два місяці так, аби бути нижчою за ринкову. Про це йде...