Хіти тижня. "Владимир, поговорите с нами! Не убегайте!" "Зе! Президент" та "Лисий Жека" тікали від нардепа Гончаренка, як "біс від ладану" (відео)

Протеже Коломойського злякався питань "язикатого порохобота". Нардеп переконаний, що комік не спроможний щось під підказки говорити.

Комік Володимир Зеленський, котрий збирається керувати Україною принаймні найближчі п'ять років втік від журналістів та народного депутата Олексія Гончаренка,котрі підстерегли кандидата у президенти перед початком телешоу "Ліга сміху", зазначають Патріоти України.

Зеленський, який прибув у тісному супроводі тілохоронців спочатку сховався від депутат у одному приміщенні, а потім швидко перебіг у інше, куди вже народному обранцю не дали доступу.

Зеленський позбавив громадянства Табачника, Клюєва й ще деяких одіозних персонажів

субота, 4 лютий 2023, 22:52

Президент Володимир Зеленський позбавив українського громадянства кількох колишніх міністрів та чиновників часів президентства Віктора Януковича. Про це повідомляє "РБК-Україна" з посиланням на джерела у правоохоронних органах. Цю ж інформацію повідоми...

Канада відправила в Європу українські Leopard 2A4

субота, 4 лютий 2023, 22:17

Канада відправила до Європи танки Leopard 2A4, якими озброять українських військових. . Міністерка національної оборони Аніта Ананд повідомила, що літак з танками вилетів з Галіфакса. . В українському Міноборони також підтвердили, що танки вже на шля...