Хіти тижня. "Вони не збираються помирати": Політолог розповів, як олігархи прикінчать Путіна через заяви про ядерну війну

Політолог вважає, що після таких заяв Путіна російські олігархи спробують його змістити, використовуючи, зокрема, протести щодо пенсійної реформи.

Олів'є Ведрін

"Путін каже, що, якщо почнеться ядерна війна, росіяни потраплять в рай, а решта - в пекло. Це початок кінця для путінського режиму. Безліч друзів Путіна - дуже багаті люди, які мають мільярди доларів і євро ... Хіба вони хочуть ядерної війни?! Хіба їм не байдуже до пекла і раю?! Це дуже нерозумно", - таку думку висловив французький політолог Олів'є Ведрін, передають Патріоти України.

Якщо ядерна загроза - останній аргумент Путіна, то це означає дві речі. "По-перше, ця людина - ідіот. По-друге, це кінець для Путіна. Олігархи будуть вважати цей режим недоумкуватим".

Політолог вважає, що після таких заяв Путіна російські олігархи спробують його змістити, використовуючи, зокрема, протести щодо пенсійної реформи. "Російські багатії хочуть покінчити з проблемами в стосунках із Заходом. І наступник Путіна повинен буде знайти угоду з Заходом".

Джерело: Апостроф

З архіву ПУ. Після перемоги Навального Росія за 2-3 роки знову "візьметься" за Україну. Тільки вже без санкцій, - ветеран АТО (відео)

понеділок, 24 січень 2022, 16:00

Кремль в будь-якому випадку не припинить спроб встановлення повного контролю над Україною. Співорганізатор українського націоналпатріотичного молодіжного руху, ветеран війни на Донбасі, а нині представник об'єднання "Основа майбутнього" Євген Карась вв...

Зупинити знахабніле Х**ло, поки не пізно: Лідер німецької ХДС закликав уряд не блокувати поставки зброї Україні

понеділок, 24 січень 2022, 15:44

Лідер опозиційної німецької партії Християнсько-демократичний союз Фрідріх Мерц закликав уряд не блокувати поставки оборонного озброєння Україні, передають Патріоти України. "Німеччина не повинна блокувати підтримку України оборонною зброєю - хоча б че...