Хіти тижня. Вражає: З'явилися фото будівництва секретної дачі Путіна в Росії

Генпідрядник у портфоліо на своєму сайті назвав проект "приватним житловим будинком у Сибіру" площею 2 880 кв. м. і виклав кілька ескізів.

Фото: Medium

У розпорядження Центру управління розслідуваннями (ЦУР) потрапили документи про будівництво нової секретної дачі для глав Росії і "Роснефти", розташованої під Красноярськом, повідомляють Патріоти України з посиланням на Medium.

Резиденція розташована в 50 км від Красноярська на березі Красноярського водосховища на 235,5 га лісу. Офіційно будується спортивно-оздоровчий комплекс (СОК) для потреб її дочірньої компанії - АТ "Ванкорнефть". На будівництво вже витрачено 8,87 млрд руб. (138 милліонів долларів, - прим.).

Так, все північне крило будівлі призначене для розміщення однієї людини. Для пана в будинку планується окрема спальня з вбиральні і балконом. У цьому ж крилі розташовується студія з великим столом на 10 осіб і барною стійкою. А між спальнею і студією - ванна кімната з джакузі.

Крім того, судячи з документів, планується побудувати великий адміністративний блок і не одну вертолітний майданчик, а дві - на три посадочні місця. Що стосується засобів безпеки, в кожному будинку була передбачена охоронна сигналізація, навіть в каплиці, і планувався будинок охорони в три поверхи.

Розкол: "Рішення про неучасть у створенні єдиної церкви і розрив із Константинополем ухвалювалися "практично одностайно", - речник УПЦ МП

середа, 14 листопад 2018, 0:20

На собор прибуло 83 ієрархи з 89. Собор Української православної церкви Московського патріархату практично одностайно ухвалив рішення про те, що церква не братиме участі в створенні єдиної Української церкви і розриває відносини з Вселенським патріарха...

Хіти тижня. "Самородок", військові таланти якого годі пояснити, або Що ще ви не знали про Нестора Махна

середа, 14 листопад 2018, 0:10

7 листопада виповниться 130 років від дня народження Нестора Махна. "Батько Махно" і махновці - одна зі значущих сторінок Української революції 1917-1921 років, повідомляють Патріоти України. На офіційному рівні цей ювілей не відзначається, адже в офіц...