Хіти тижня. Вражає: З'явилися фото будівництва секретної дачі Путіна в Росії

Генпідрядник у портфоліо на своєму сайті назвав проект "приватним житловим будинком у Сибіру" площею 2 880 кв. м. і виклав кілька ескізів.

Фото: Medium

У розпорядження Центру управління розслідуваннями (ЦУР) потрапили документи про будівництво нової секретної дачі для глав Росії і "Роснефти", розташованої під Красноярськом, повідомляють Патріоти України з посиланням на Medium.

Резиденція розташована в 50 км від Красноярська на березі Красноярського водосховища на 235,5 га лісу. Офіційно будується спортивно-оздоровчий комплекс (СОК) для потреб її дочірньої компанії - АТ "Ванкорнефть". На будівництво вже витрачено 8,87 млрд руб. (138 милліонів долларів, - прим.).

Так, все північне крило будівлі призначене для розміщення однієї людини. Для пана в будинку планується окрема спальня з вбиральні і балконом. У цьому ж крилі розташовується студія з великим столом на 10 осіб і барною стійкою. А між спальнею і студією - ванна кімната з джакузі.

Крім того, судячи з документів, планується побудувати великий адміністративний блок і не одну вертолітний майданчик, а дві - на три посадочні місця. Що стосується засобів безпеки, в кожному будинку була передбачена охоронна сигналізація, навіть в каплиці, і планувався будинок охорони в три поверхи.

"Готовность к обострению, или Зачем "гибридам" на Донбассе секретная российская "Тирада", - Жирохов

четвер, 21 березень 2019, 14:13

Резкое усиление боевых возможностей украинской группировки на Донбассе не могло не вызвать серьезного опасения у российского военного командования. Причем если от некоторых реальных угроз россияне приняли просто меры ограничительного характера - как, н...

Проблему можна вирішити швидше: Політолог назвав головну помилку на Донбасі і єдиний вихід для Путіна

четвер, 21 березень 2019, 13:58

За словами Віктора Небоженка, формат зустрічі чотирьох представників, США, ЄС, РФ і України, є найкращим для вирішення проблеми Донбасу. "Женевський формат" переговорів, за участю представників України, Росії, Європейського союзу і США, є єдиним варіан...