Хіти тижня. Вражає: З'явилися фото будівництва секретної дачі Путіна в Росії

Генпідрядник у портфоліо на своєму сайті назвав проект "приватним житловим будинком у Сибіру" площею 2 880 кв. м. і виклав кілька ескізів.

Фото: Medium

У розпорядження Центру управління розслідуваннями (ЦУР) потрапили документи про будівництво нової секретної дачі для глав Росії і "Роснефти", розташованої під Красноярськом, повідомляють Патріоти України з посиланням на Medium.

Резиденція розташована в 50 км від Красноярська на березі Красноярського водосховища на 235,5 га лісу. Офіційно будується спортивно-оздоровчий комплекс (СОК) для потреб її дочірньої компанії - АТ "Ванкорнефть". На будівництво вже витрачено 8,87 млрд руб. (138 милліонів долларів, - прим.).

Так, все північне крило будівлі призначене для розміщення однієї людини. Для пана в будинку планується окрема спальня з вбиральні і балконом. У цьому ж крилі розташовується студія з великим столом на 10 осіб і барною стійкою. А між спальнею і студією - ванна кімната з джакузі.

Крім того, судячи з документів, планується побудувати великий адміністративний блок і не одну вертолітний майданчик, а дві - на три посадочні місця. Що стосується засобів безпеки, в кожному будинку була передбачена охоронна сигналізація, навіть в каплиці, і планувався будинок охорони в три поверхи.

Хіти тижня. "Молдова на трьох: Майбутнє для України", - Портников

п’ятниця, 21 червень 2019, 0:35

Після того, як проросійській Соціалістичній партії Молдови і опозиційній коаліції АСUM вдалося обрати нове керівництво парламенту і затвердити уряд країни, в республіці встановилося фактичне двовладдя. Про це у своєму блозі пише журналіст Віталій Портн...

Тремтіть, скрепи: Наступний військовий корабель ВМС США буде "невидимкою"

п’ятниця, 21 червень 2019, 0:00

Датчики і системи озброєнь майбутнього військового судна будуть заховані під зовнішнім корпусом в цілях зниження помітності. Наступний надводний військовий корабель ВМС США буде дуже схожий на есмінець-“невидимку” класу Zumwalt. Про це заявив контр-адм...