Хіти тижня. Вражаючий успіх: Українські військові викрали танк на навчаннях у Німеччині (відео)

У ході військових навчань НАТО і союзників Combined Resolve XI, які традиційно проходять кожні півроку в Німеччині, бійці 24-ї окремої мехбригади ім. Короля Данила знищили БТР і танк умовного противника, повідомляють Патріоти України.

З втрат у "наших", які в цей раз "воюють" в місті Хоенфельс за сили BLUEFOR - одна БМП. Також 24-а ОМБр готується до ведення наступального бою: завдання - підтримати американський батальйон під час штурму міста.

Під час активної фази навчань українські сили відпрацьовували дії в обороні. "Противник" активних наступальних дій не проводив, але іноді використовував артилерію і проводив розвідку позицій українських піхотинців.

Прес-офіцер ЗСУ на цих навчаннях Роман Туровець у себе в Facebook так описав події: "Коротко про наших спецназівців на навчаннях Combined Resolve XI:

- Сержант, там якісь тіні майнули!
- Не панікуйте, рядовий, просто спостерігайте.
- Сержант, а там рухаються кущі!
- Не панікуйте, рядовий, спостерігайте.
- Сержант, кудись поїхав наш танк!
- Що ?? Як "поїхав"? Ви щось чули?
- Так точно, чули.
- Що саме?
- "Слава Україні!"

За його словами, сили "противника "на навчаннях" теж нормальні хлопці, але трохи задрімали".

Указ вже підписано: Зеленський створив Консультативну раду з питань деокупації Криму

понеділок, 15 серпень 2022, 20:51

Президент Володимир Зеленський підписав указ про створення консультативної ради з питань деокупації та реінтеграції тимчасово окупованої території АР Крим та міста Севастополя. Відповідне рішення оприлюднене на сайті Президента України, передають Патрі...

Це провал: Британська розвідка оцінила результати наступальної операції російських загарбників на Донбасі

понеділок, 15 серпень 2022, 20:51

Росія може розцінити провал у захопленні всієї Донецької області як невдачу у досягненні своїх максималістських цілей в Україні. Про це йдеться у звіті Міноборони Великобританії. Зазначається, що 11 серпня російські ЗМІ повідомили, що глава "ДНР" Денис...